מרכז חדשנות ראשון של חברה ברזילאית בישראל

לאחרונה התפרסם כי חברת Avante הברזילאית, אשר מספקת פתרונות מיקרו-פייננס ומיקרו-קרדיט רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי Sling. מדובר על סיפור הצלחה יוצא דופן (נכון לעכשיו, תכף אסביר מדוע) ומה שיותר מעניין בו הוא שעל בסיס רכישה זו, יוקם משרד של Avante בארץ אשר יהיה אחרי על פיתוח שת”פים עם חברות הזנק ישראליות.

sling1

סיפור הצלחה זה הוא דוגמא מצוינת לאחד התפקידים היותר חשובים של נספחות מסחרית באשר היא – איתור הזדמנויות לחברות ישראליות. לחברת Avante התוודענו לפני קצת יותר משנה כאשר היא בקשה את סיוענו באיתור פתרונות טכנולוגיים למספר אתגרים העומדים בפניה. לאחר תהליך סקאוטינג שביצענו עבורה בישראל, איתרנו 25 חברות המתאימות לפרופיל הצרכים שקיבלנו, מהן Avante בחרה shortlist של 10. מכאן, הדרך לביקור בישראל שכלל השתתפות באירוע Bank Innovation ולו”ז פגישות שקבענו עם אותן 10 חברות הייתה קצרה. מיותר לציין שאחת מ-10 חברות אלו הייתה Sling…

avante

מה שיוצא דופן בסיפור הזה הוא שאיננו שומעים חדשות לבקרים על רכישות או השקעות של חברות ברזילאיות בישראל (אני מכיר סיפור יחיד נוסף של חברת Techsys אך הוא שונה במהותו) ואני לא מכיר מעבדת חדשנות של חברה ברזילאית בארץ. הסיבה שהוספתי את צמד המילים “נכון לעכשיו” לעובדה שהסיפור הזה יוצא דופן, היא שלאחרונה אנו עדים לעניין הולך וגובר של חברות ומשקיעים ברזילאים בישראל (באיחור, כרגיל) ופרויקטי סקאוטינג הם משהו שאנו נדרשים לעשות בימים אלו לעיתים קרובות הרבה יותר. על כן אני צופה (ומקווה) שבשנים הקרובות נשמע על סיפורי הצלחה נוספים דומים.

אנו כמובן עומדים לרשות החברות הישראליות באיתור שותפים, לקוחות ומשקיעים בברזיל

צור קשר עם:

בועז אלבראנס

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל