בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
הגשת בקשה לתעודת יצואן

איגוד הבקר הקולומביאני מחפש אחר הראש והחיך הישראלי

פורסם ע"י , נספח כלכלי- בוגוטה, קולומביה , בתאריך 2 ביוני 2016

נשיא ארגון FEDEGAN, איגוד מגדלי הבקר בקולומביה, מר. José Félix Lafaurie Rivera, יגיע ,בתאריכים 5-8 ביוני, בראש משלחת של מנהלי חברות גידול בקר גדולות בקולומביה לישראל .המשלחת אורגנה ומלווה על ידי הנספחות המסחרית בבוגוטה ולה שתי מטרות עיקריות, איתור טכנולוגיות ומוצרים חדשניים ישראלים בתחום גידול הבקר וכן בדיקת האפשרות להתחרות בבשר הבקר המיובא כיום בישראל ממדינות דרום אמריקה אחרות כמו ברזיל, ארגנטינה ואורוגוואי.

הארגון FEDEGAN והעומד בראשו מייצגים כ-495,000 מגדלי בקר קולומביאנים, המגדלים כ-23 מיליון ראשי בקר. הארגון זוכה לרוח גבית ממשלתית חזקה בדמות סובסידיות וכלי מימון חדשים שהוכנסו לשימוש לאחרונה על מנת לאפשר לחקלאים הקולומביאנים להשקיע באמצעים טכנולוגים על מנת להגדיל בצורה ניכרת את התוצרת שלהם והתפוקה שלהם. כמו כן, שיחות השלום המתקדמות עם ארגון ה-FARC במדינה מקרב את הסכם השלום בקולומביה אשר יאפשר לממשלה לקבל את השליטה על שטחים רבים בחזרה, בהם היא מתכננת להגדיל משמעותית את שטחי המרעה במדינה וכך גם את מספר ראשי הבקר במדינה.

המשלחת של איגוד מגדלי הבשר מחפשת פתרונות טכנולוגים בכמה תחומים: ניהול עדרים חכם, הגדלת תנובת גידולי מספוא והשקיה חכמה של שדות מספוא, הזרעה, טיפול ומניעה של מחלות, כמו גם הגדלת תפוקת חלב. במהלך הביקור יתקיים יום פגישות מרוכז במכון היצוא לחברות ישראליות עם המשלחת.

כמו כן תקיים המשלחת יום פגישות מרוכז באיגוד לשכות המסחר בתל אביב עם יבואני בשר ישראלים במטרה לבחון אפשרויות של גיוון יבוא הבשר הישראלי מדרום אמריקה.

חברות המעוניינות לשמוע פרטים נוספים על המשלחת ולהצטרף לאחד מימי פגישות אלו מוזמנות לפנות אלי ולצוות הנספחות.

ארז זיונץ נספח כלכלי- בוגוטה, קולומביה

One Response to “איגוד הבקר הקולומביאני מחפש אחר הראש והחיך הישראלי”

  1. ארז שלום. חברת Ecolo-GIS עוסקת במתן שרותי חישה מרחוק וניתוח מרחבי לחקלאות ולניהול שטחים פתוחים. אני מעוניין לקבל עוד מידע ולבחון את האפשרויות של ניטור שטחי מרעה, הערכת ביומסת הצומח במרעה וניהול עדרי הבקר ובעיקר לחץ הרעייה בהתאם למטרות ניהול שטח שונות.
    בברכה אריה רוזנפלד

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי- בוגוטה, קולומביה, ארז זיונץ