איגוד הבקר הקולומביאני מחפש אחר הראש והחיך הישראלי

נשיא ארגון FEDEGAN, איגוד מגדלי הבקר בקולומביה, מר. José Félix Lafaurie Rivera, יגיע ,בתאריכים 5-8 ביוני, בראש משלחת של מנהלי חברות גידול בקר גדולות בקולומביה לישראל .המשלחת אורגנה ומלווה על ידי הנספחות המסחרית בבוגוטה ולה שתי מטרות עיקריות, איתור טכנולוגיות ומוצרים חדשניים ישראלים בתחום גידול הבקר וכן בדיקת האפשרות להתחרות בבשר הבקר המיובא כיום בישראל ממדינות דרום אמריקה אחרות כמו ברזיל, ארגנטינה ואורוגוואי.

הארגון FEDEGAN והעומד בראשו מייצגים כ-495,000 מגדלי בקר קולומביאנים, המגדלים כ-23 מיליון ראשי בקר. הארגון זוכה לרוח גבית ממשלתית חזקה בדמות סובסידיות וכלי מימון חדשים שהוכנסו לשימוש לאחרונה על מנת לאפשר לחקלאים הקולומביאנים להשקיע באמצעים טכנולוגים על מנת להגדיל בצורה ניכרת את התוצרת שלהם והתפוקה שלהם. כמו כן, שיחות השלום המתקדמות עם ארגון ה-FARC במדינה מקרב את הסכם השלום בקולומביה אשר יאפשר לממשלה לקבל את השליטה על שטחים רבים בחזרה, בהם היא מתכננת להגדיל משמעותית את שטחי המרעה במדינה וכך גם את מספר ראשי הבקר במדינה.

המשלחת של איגוד מגדלי הבשר מחפשת פתרונות טכנולוגים בכמה תחומים: ניהול עדרים חכם, הגדלת תנובת גידולי מספוא והשקיה חכמה של שדות מספוא, הזרעה, טיפול ומניעה של מחלות, כמו גם הגדלת תפוקת חלב. במהלך הביקור יתקיים יום פגישות מרוכז במכון היצוא לחברות ישראליות עם המשלחת.

כמו כן תקיים המשלחת יום פגישות מרוכז באיגוד לשכות המסחר בתל אביב עם יבואני בשר ישראלים במטרה לבחון אפשרויות של גיוון יבוא הבשר הישראלי מדרום אמריקה.

חברות המעוניינות לשמוע פרטים נוספים על המשלחת ולהצטרף לאחד מימי פגישות אלו מוזמנות לפנות אלי ולצוות הנספחות.

צור קשר עם:

ארז זיונץ

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל