גיוון תרבותי, כשרון ויצירתיות – אלה הסיבות שהובילו את חברת CGS להשקיע בישראל

פיל פרידמן, מנכ"ל חברת CGS הרב לאומית, שהמטה שלה נמצא בניו יורק, פתח לאחרונה פעילות בנתניה. הוא הקים סניף של החברה ותוך זמן קצר כבר מעסיק כ- 100 עובדים. הוא צופה כי תוך 24 חודשים יגדיל את מספר העובדים לכ- 300. אז מה הביא את CGS לישראל?

CGS היא חברה פרטית בינלאומית המספקת שרותים עיסקיים מתקדמים מבוססי מחשוב ומיקור חוץ לחברות גלובליות. החברה מטפלת בכ- 3.75 מיליון פניות בחודש בכ- 20 שפות שונות.

לאחרונה, פנה לחברה אחד מהלקוחות הותיקים של החברה בבקשה להרחיב את סל השרותים ואת מגוון השפות בהן ניתן השרות. מנכ"ל החברה, שפתח בעבר משרדים במזרח אירופה, דרום אמריקה ואסיה, מצא בישראל את מבוקשו. הוא מצא שבישראל יתרונות רבים שמתאימים לצרכים העיסקיים של החברה ולצמיחה שהיא חווה. בראש ובראשונה ישראל מאפשרת לתת מענה ותמיכה ללקוחות בשפות רבות: עברית, אנגלית, רוסית ,ערבית ואמהרית. בנוסף על כך חברה דינמית כמו CGS, שנותנת פתרונות עיסקיים שונים ללקוחותיה, לפי דרישות משתנות, זקוקה לכשרונות פיתוח שיאפשרו את הרחבת סל המוצרים של החברה וכן ליצירתיות שתאפשר להתאים את הפתרונות שהחברה מציעה ללקוחות. כח אדם איכותי ויצירתי קיים בארץ בשפע. מנכ"ל החברה אופטימי מאוד לגבי היכולת של העובדים הישראלים לתת מענה ללקוחותיהם וכתוצאה מכך לגבי עתידה של החברה בישראל. הציפיה שלו היא להרחיב את הפעילות בישראל ולהקים חברה שיוויונית ומכלילה, שתאפשר מתן תמיכה ללקוחות החדשניים והמובילים בעולם.

כניסתה של CGS לישראל מאפשרת להרחיב את מעגל התעסוקה, לאוכלוסיות מגוונות, במקצועות הי-טק ותומכי הי-טק. מכאן חשיבות המהלך ונשמח לראות את החברה גדלה וצומחת בישראל.

צור קשר עם:

נילי שלו

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל