פרס יוקרתי לעסקים בחסות הבנק העולמי וה-Financial Times – ההרשמה פתוחה!

פרס העסקים “Transformational Business Awards” ניתן זו השנה השלישית על ידי ה-IFC) International Finance Corporation), זרוע המגזר הפרטי של הבנק העולמי, ועיתון Financial Times. הפרס ניתן לחברות פרטיות פורצות דרך בעולם המתפתח, המספקות שירותים או מוצרים חדשניים במגוון תחומים, ובפרט בתחום המאבק בשינויי אקלים.

הפרס פתוח לחברות פרטיות ומוסדות פיננסיים, לרבות יזמי תשתיות, חברות אנרגיה, חברות הנדסה, חברות טכנולוגיה, ספקי שירותי בריאות, חברות תרופות, בתי מעצבים, קרנות פנסיה, קרנות הון, חברות ביטוח חיים, חברות Private Equity, בנקים להשקעות, מנהלי קרנות וחברות ייעוץ.

בשנת 2015 נרשמו 167 ארגונים שהפעילו פרויקטים ב-140 מדינות.

השנה התכנית תעניק פרסים לחברות העומדות בקריטריונים של חדשנות, השפעה, יכולת שכפול, עמידות פיננסית וסביבתיות על בסיס עסקאות בקטגוריות הבאות:

  • הישגים בתחום השינוי האורבני הסביבתי  (Achievement in Low-Carbon Urban Transformation).
  • הישגים בתחום הטכנולוגיה (Achievement in Transformational Technology).
  • הישגים בתחום הפיננסי (Achievement in Transformational Finance).
  • הישגים בתחום הפיתוח הבר-קיימא, בדגש על חקלאות בת-קיימא ובריאות האם והילד (Achievement in Sustainable Development, with a focus on Sustainable Agriculture and Maternal and Infant Health).
  • קטגוריה מיוחדת: מצוינות בשינוי עירוני (Excellence in City-led Transformation).

 

על הזוכים בכל קטגוריה יכריזו בארוחת ערב חגיגית שתיערך בלונדון, ב-9 ליוני 2016.

הרשמה והשתתפות באירוע ידגישו את התרומה של חברות לפתרון קשיים במדינות מתפתחות. חברות משתתפות יוצגו באתר האירוע. חברות העולות לשלב המועמדות (Short-list) של אחד מהפרסים יקודמו באופן נרחב יותר על ידי פרסום בעיתון Financial Times. כמו כן, החברה תוזמן להשתתף בארוחת הערב החגיגית בה יכריזו על הזוכים. כל המועמדים יוצגו באירוע היוקרתי ויקבלו חשיפה רבה, לרבות האפשרות ליצירת קשרים עסקיים חשובים.

ההרשמה פתוחה עד ליום שלישי ה-15 למרץ, מהרו להירשם!

פרטים נוספים ניתן למצוא באתר:

https://live.ft.com/Events/2016/FT-IFC-Transformational-Business-Awards

למידע נוסף וסיוע בהגשת מועמדות ניתן לפנות לנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והמסחר בוושינגטון, בכתובת: hila.mizrav@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

ענת כץ

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל