סמינר מוצרי צריכה בהשתתפות הקניינית הראשית של וויליאמס סונומה

 

וויליאמס – סונומה הינה חברה קמעונאית אמריקנית ציבורית שמוכרת ריהוט מטבח וכלי בית. זהו אחד  הקמעונאים התאגידים הגדולים ביותר בארה”ב הרשת נחשבת כבעלת מומחיות רב תחומי הגדולים בעולם . ווילאמס סונומה הוקמה בשנת 1956 בארצות הברית, ופועלת ביותר מ600 חנויות קמעונאיות בעולם. תחת המותג וויליאס סונומה אפשר למצוא מותגים כמו-

Pottery Barn, Pottery Barn Kids, PBteen, Williams-Sonoma, Williams-Sonoma Home, West Elm, Mark and Graham, and Rejuvenation.

 

מישל פוס, הקניינית הראשית של וויליאמס סונומה אשר אחראית על רכישת המוצרים של וויליאמס סונומה לבית ולמטבח מגיעה לארץ לפגוש חברות ישראליות וחדשניות על מנת לבחון שיתוף פעולה עם וויליאמס סונומה ועל מנת ללמד והעשיר חברות ישראליות בתחום מוצרי הצריכה..

 

כחלק מהביקור של מישל בארץ נערוך סמינר לחברות ישראליות בתחום מוצרי צריכה לבית והמזון.

במהלך הכנס חברות ישראליות ישמעו הרצאות מגוונות במספר נושאים ויוכלו להעשיר את הידע המקצועי שלהם  על ידי האזנה להרצאה של מספר בעלי נסיון בתחום..

הכנס יערך ב-10 באפריל 2016 בבנין מכון הייצוא, רחוב המרד 9 בית התעשיינים, תל אביב.

לוח הזמנים:

9:00 בבוקר התכנסות

9:15 מילות פתיחה על ידי דפנה שטרנפלד (ראש חטיבת מוצרי צריכה במכון היצוא) ויעל קליינמן (מנהלת מוצרי הצריכה בנספחות המסחרית לחוף המערבי)

9:30 מישל פוס , וויליאמס סונומה, מישל תעביר סקירה על וויליאמס סונומה ותדון על תהליך קבלת ההחלטות בחברה, אסטרטגיה בבחירת מוצרים חדשים ושיתופי פעולה, טרנדים רלוונטים לשנים 2016 ו 2017. כמו כן מישל תדון לגבי תחום מוצרי הצריכה בהיבט הרחב יותר- שחקנים עיקרים בתחום ודכרי פעולה.

10:00 דניאל בירנבוים מנכ”ל סודה סטרים. דניאל ישתף בסיפור ההצלחה של סודה סטרים, איך הם התחילו, מה גרם להצלחה הגדולה שלהם בארצות הברית מנקודת מבט של חברה ישראלית.

10:30 עורך דין לאונרד בודו , שותף במשרד פוקס רוטשילד שידבר על הזווית הרגולטורית של ייצוא לארצות הברית מבחינת חברות ישראלית –  מיסוי, ייבוא, ייצוא – העסקת עובדים, חוקי הגירה וויזות.

11:00-11:20 הפסקת קפה

11:30-12:45 פאנל של שאלות ותשובות בהשתתפות המרצים מישל פוס, דניאל בירנבוים, ובצירופה של אילת בסר, מנהלת מחלקת החדשנות של קימברלי קלארק בישראל. הפאנל יונחה ע”י לאונרד בודו.

 

צור קשר עם:

גילי עובדיה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל