בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה
Emerging Markets
הגשת בקשה לתעודת יצואן

מנהל הניו מדיה של גלובו מגיע לישראל

פורסם ע"י , נספח כלכלי- סאו פאולו, ברזיל , בתאריך 4 בינואר 2016

Rede Globo (או פשוט גלובו), היא רשת הטלוויזיה הגדולה ביותר באמריקה הלטינית והשנייה בעולם (אחרי ABC) מבחינת הכנסות וכמובן, שהראשונה בעולם מבחינת הפקות טלנובלות…. הרשת נחשבת גם לאחד מגופי המדיה הגדולים בעולם עם השגים מרשימים, כגון 12 פרסי אמי והפצת שידורי ספורט ובידור ל-190 מדינות. גלובו היא, מן הסתם, הרשת הגדולה בברזיל עם אחוז חדירה הבלתי נתפס של 99.5% בקרב צופים פוטנציאליים וכל התכניות המובילות בברזיל הן פרי הפקתה.

תחום הניו מדיה (או כל שם אחר בו נקרא תחום זה כיום) יהיה בשנת הפעילות 2016 אחד מיעדי הפעילות החשובים של הנספחות המסחרית בסאו פאולו. עם אוכלוסיה ענקית, גידול משמעותי במספר הטלפונים החכמים ובעקבותיו גידול בשימוש באינטרנט כפלטפורמת בידור, הפכה ברזיל לאחד מיעדי ה"ניו מדיה" החשובים בעולם ומטרתנו היא להנגיש שוק זה לחברות הטכנולוגיה הישראליות.

לצורך כך, החלטנו, בשיתוף מכון היצוא, להביא לארץ את מנהל הניו מדיה של גלובו (או בטייטל המלא שלו: Director of Technology Platforms @ Rede Globo Social Media) לצורך פגישות ומתן הרצאה לקהל הישראלי על שוק הניו מדיה הברזילאי בכלל וכיצד לעבוד עם גלובו בפרט.

להרשמה ופרטים נוספים: Lee@export.gov.il

Meetup with Globo -with contact

בועז אלבראנס נספח כלכלי- סאו פאולו, ברזיל

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי- סאו פאולו, ברזיל, בועז אלבראנס