סיפור הצלחה בין רשת – H-E-B הטקסנית וישראל

קצת רקע על – HEB-: חברה פרטית שנוסדה לפני למעלה מ-100 שנה.משרדי ההנהלה ממוקמים בסן אנטוניו, טקסס. הרשת מונה כיום כ- 350 סניפים ברחבי טקסס ומקסיקו בלבד, וכוללת חנויות סופרמרקט, בתי מרקחת, תחנות דלק, רשת סופרמרקטים אורגנית בשם CENTRAL MARKET ומפעלים פרטיים המיצרים מוצרי חלב, גלידות, לחמים ועוד עבור מותג הבית של הרשת.

החברה דורגה כרשת הסופמרקטים ה-25 בגודלה בארה”ב ומגלגלת מחזור של למעלה מ-20 מיליארד דולר בשנה.

עד שנות ה-80, החברה היתה בעלת אורינטציה דתית, החנויות היו סגורות בשבת ולא נמכר בה אלכוהול- בעלי החברה הם נוצרים אדוקים וכ-5% מהמחזור הועבר לצדקה מדי שנה. החל משנות ה-80 החנויות החלו למכור אלכוהול ונפתחו בימי ראשון, אך היא עדיין מקפידה על צדקה ומעורבות חברתית עמוקה.

ואיך זה קשור אלינו? לחברה זיקה עמוקה לישראל- לאורך שנות עבודה משותפות ורבות של ההמשרד הכלכלי ביוסטון,טקסס, טופח הקשר העמוק של החברה עם ישראל וכיום, ישנם על מדפי החנויות למעלה מ-470 מוצרים ישראלים שונים אשר נמכרים בכל חנויות הרשת:

311 מוצרים תחת מדף KOSHER FOOD

51 יינות ישראלים

37 מוצרי קוסמטיקה וטיפוח העור תחת המותג HEB DEAD SEA SKIN CARE

16 סוגי וטימינים לילדים ולמבוגרים

ועוד כרטיסי ברכה, קרקרים, חטיפים, תבלינים קפואים, קופסאות שימורים, טחינה, סילאן ורבים אחרים!

 

בימים אלו, לאור שינויי אבטחה וביטחון מהותיים שעושה הארגון, נפגשנו עם מחלקת האבטחה של הארגון- אשר ביקשה לקבל מידע לגבי טכנולוגיות בטחון ואבטחה בתחומים שונים. גם כאן מצאנו כי הזיקה והחיבור לישראל עמוקים מאוד וישנם קשרים מבוססים בין הארגון לבין חטיבות בטחוניות שונות בישראל ובנוסף, חיבור עסקי עם חברות ישראליות שונות אשר עומדות עימם בקשר בתחום האבטחה והסייבר סקיוריטי.

 

הארגון ממשיך להתעניין בייבוא של מוצרים ישראלים בתחומים רבים:

טכנולוגיות אבטחה וסייבר

מוצרי קוסמטיקה ושמנים אתריים אורגניים

שמנים אתריים

תבלינים ושמנים למאכל

שימורים מיוחדים, חטיפים אורגניים וכו.

 

אם אתם מעוניינים להציע רעיון למוצר/טכנולוגיה שעשוי להיות רלוונטי- נשמח לשמוע! אנא פנו אלינו ב: Houston@israeltrade.gov.il

Logo_of_the_HEB_Grocery_Company,_LP

 

 

 

 

צור קשר עם:

מיכל נידם-וקסמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל