בואו לפגוש את הארגון היציג של כ-1,600 מנהלי מידע במערכות הבריאות בארה”ב!

משלחת בכירה בראשות נשיא ומנכ”ל ארגון CHIME- Collage for Healthcare Information Management Executives תקיים מפגשי 1:1 במכון היצוא עם חברות ישראליות.

CHIME

CHIME הוא גוף מקצועי, שמאגד כ- 1,600 מנהלי מערכות מידע (Chief Information Officers) בכירים מרחבי ארה”ב. הארגון מעוניין לחזק את פעילותם בישראל ומגיע לארץ לביקור הכרות, במסגרתו יפגשו עם מנהלי מערכות מידע של בתי חולים, ממשלה וכן יקיימו סמינרים ומפגשים עם התעשייה. ארגון CHIME הינו ארגון מקצועי ומשפיע, שמיועד למנהלי מידע בבתי חולים ומובילי דעה בתחום.

חברי המשלחת כוללים את נשיא ומנכ”ל CHIME, מר ראס בראנצל (Russ Branzell),
עוזר לסגן הנשיא בתאגיד הבריאות ובתי החולים של ניו-יורק (New York City Health and Hospitals Corporation), אלי טארלו (Eli Tarlow),
טימותי סטטהיימר (Timothy Stettheimer), סגן נשיא בכיר ומנהל מערכות מידע במערכת הבריאות של סנט וינסנט (St. Vincent Health Systems)
צ’ארלס א.כריסיטיאן (Charles E. Christian), סגן נשיא טכנולוגיות (VP technology & Engagement) במערכת הטכנולוגית לחילופי ידע של מדינת אינדיאנה (Indiana Health Information Exchange).

  • למידע נוסף על הדוברים, לחצו כאן

ביקור המשלחת הינו יוזמה של הנספחות המסחרית בניו יורק ושל חברת MedCPU. מכון היצוא הישראלי הינו השותף המרכזי בארץ ומארגן יום עיון לתעשיה ולאחר מכן מפגשי 1:1 עם חברות טכנולוגיות.

  • לתכנית יום העיון- לחצו כאן

  • להרשמה לחצו כאן

צור קשר עם:

נילי שלו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל