איך למכור לבנק החשוב ביותר ביבשת אמריקה?

מינהל סחר חוץ יחד עם מתימו”פ, לשכת המסחר ישראל- אמל”ט ואיחוד התעשיינים, מזמין חברות ויועצים לסמינר בהובלת בכירים מהבנק לפיתוח אמל”ט בתאריך ה-8 באוקטובר בין השעות 9:00-13:00 בבניין איגוד התעשיינים.

הסמינר יכלול שלוש הרצאות: ההרצאה הראשונה היא סדנת רכש, שמטרתה להציג את פרוצדורת הרכש של הבנק, היא תוצג על ידי מנהל מחלקת השותפויות של הבנק. ההרצאה השנייה תכלול הסבר על הפלטפורמה המקוונת של הבנק ליצירת קשרים עסקיים באמל”ט- Connect America ותועבר על ידי מנהל מחלקת הסחר של הבנק. בסדנה שלישית יציג מר מישל היברט, מנכ”ל מתימ”ופ, את ההזדמנויות תחת הסכם המסגרת החדש, שנחתם בין המדען הראשי של משרד הכלכלה לבין הבנק בתחום מחקר ופיתוח והרחבת השותפות עם מדינות אמל”ט והקריביים.

הבנק הבין אמריקאי לפיתוח (IDB) הינו הגורם המשמעותי ביותר מבחינת השקעות והלוואות למדינות אמריקה הלטינית והקריביים, מטרתו ליצור פיתוח כלכלי וחברתי באזור. הבנק מלווה למדינות אמל”ט והקריביים ומציע מענקים וסיוע טכני.

נספחות משרד הכלכלה בוושינגטון נמצאת בקשר יומיומי עם אנשי המקצוע בבנק ופועלת כדי לחשוף חברות למוסדות הפיננסיים הבינלאומיים באמצעות משלחות וכנסים בוושינגטון, מדינות היעד וישראל. נשמח לסייע לחברות מתעניינות עם מידע נוסף ולאתר הזדמנויות רלוונטיות.

פנו אלינו!

hila.mizrav@israeltrade.gov.il

למידע נוסף אודות הסמינר, ראו- Seminar BID- Oct 2015-2

צור קשר עם:

ענת כץ

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל