משקיעים בחומר

ב-8 באוקטובר יתקיים בשיקגו כנס משקיעים בתחום הבריאות-

Chicago 2015 Health Venture Fair: Investor Pitches

במסגרתו תינתן הזדמנות לסטארט-אפים להציג בפני מגוון משקיעים- פלטפורמות כמו Trendlines ו-OurCrowd, חברי Chicago ArchAngels ואנג'לים אחרים, IFC של הבנק העולמי, וכמובן JP Morgan ובנקאי השקעות נוספים. בכנס הציגו בעבר סטארט-אפים ישראליים, שהצליחו לגייס ואנו מאחלים לחברות הישראליות שמציגות השנה בתחומי הבריאות הדיגיטלית (Digital Health) והציוד הרפואי (Medical Devices) הצלחה רבה.

כנס המשקיעים יתקיים באחד מהאקסלרטורים המובילים בעיר, MATTER, שמחבר בין יזמים לאנשי תעשייה בתחומי הבריאות. זווית היסטורית-ארכיטקטונית (בכל זאת, שיקגו), MATTER ממוקם באחד מהבניינים המוכרים של העיר: The Merchandise Mart. עם השלמתו הוכרז כבניין הגדול בעולם (מבחינת שטח רצפה) והחזיק בתואר עד לסיום בניית הפנטגון.

Wikimedia, Daniel Schwen, https://en.wikipedia.org/wiki/File:Merchandise_Mart.jpg
Wikimedia, Daniel Schwen, http://en.wikipedia.org/wiki/File:Merchandise_Mart.jpg

כנס המשקיעים יתקיים במקביל לכנס בתי-החולים העולמי שיתארח בעיר באותם התאריכים:
International Hospital Federation 39th World Hospital Congress

כנס עולמי זה מושך אף הוא אנשי השקעות ומומחי בריאות מכל העולם, מייצר מגוון הזדמנויות ללמוד על המגמות המובילות כיום ומאפשר לפגוש את מקבלי ההחלטות בתחום.

אחד הדוברים בכנס המשקיעים הוא דניאל בלומנטל, שייצג את הנספחות הכלכלית שלנו בשיקגו. דניאל מטפל בכל נושאי מדעי החיים בנספחות וחברות ישראליות מוזמנות לפנות אלינו דרך מערכת הפניות ליצואן- www.economy.gov.il/erm או ישירות בכתובת Chicago@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

גיא כהן

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל