משלחת חברות למפגשים טכנולוגיים ועסקיים בניו יורק

מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה בשיתוף מתימו”פ, זרוע הביצוע של המדען הראשי במשרד הכלכלה ומרכז המצוינות לתקשורת ומערכות מידע של מדינת ניו-יורק (CEWIT) בסטוני ברוק (Stony Brook) ניו יורק, שמחים להזמינכם להצטרף לפגוש חברות ומשקיעים אמריקאיים במסגרת משלחת הכנס השנתי של CEWIT.  CEWIT -Center of Excellence for Wirelesses and IT Technologies, מיישם מטעם מדינת ניו יורק את תוכנית השת”פ במו”פ תעשייתי עם המדען  הראשי.

הכנס השנתי של CEWIT, הנערך בלונג איילנד, הוא אחד הכנסים המרכזיים הנערכים בניו יורק בתחומי תקשורת ותוכנה, המפגיש את התעשייה, האקדמיה, גופי השקעה ומוסדות מדינת ניו-יורק, הדואגים לפיתוח כלכלי. השנה הבטיחו השתתפותן כ-35 חברות אמריקאיות ומספר דומה של חברות קוריאניות. מבין החברות האמריקאיות נציין את: IBM, Northrop-Grunman, Zebra, Cisco, Walgreen, CA, Verizon.

מטרת המשלחת היא לקיים מפגשים מתואמים מראש עם חברות וגופים עסקיים מארה”ב וממדינות נוספות ולאתר הזדמנויות לשת”פ טכנולוגי ועסקי עם פרטנרים איכותיים.

מערך הסכמי השת”פ של המדען הראשי עם  מדינות בארה”ב ובכלל זה מדינת ניו יורק, המיושם ע”י מתימו”פ, מאפשר לחברות הישראליות לקבל תמיכה כספית במסגרת פרוייקט משותפים עם חברות וגופים מארה”ב .

בתוכנית המשלחת : פגישות מתואמות מראש עם בכירים מחברות אמריקאיות; פגישות מתואמות מראש עם משקיעים; פגישות עם נציגי מדינת ניו יורק בנוגע לתמריצים לחברות ישראליות, המשיקות פעילות בניו יורק במסגרת תוכנית סטארט אפ ניו יורק (Start-up New York); ביקור במרכזי המו”פ התעשייתי בסטוני ברוק ופגישות עם מנהלי המרכזים; פגישות עם חברות טכנולוגיה קוריאניות המשתתפות בכנס ה-CEWIT.

בנוסף למפגשים, שייערכו במהלך ולצד הכנס בלונג איילנד, תארגן הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בניו יורק פגישות עסקיות נוספות במנהטן, ניו יורק עבור חברות מתחום הסייבר ותחום הטכנולוגיות הפיננסיות (FinTech) עם  חברות ומוסדות פיננסיים  מובילים בתחומים הללו.

רישום:

  •  זכאיות להירשם למשלחת חברות ישראליות, המבצעות מו”פ ומעוניינות בשת”פ טכנולוגי-עסקי עם פרטנרים בארה”ב.
  • עלות הרישום לכנס בתעריף מיוחד הינו 100$. מותנה ברישום למשלחת כמפורט להלן.
  • חברות המעוניינות להירשם צריכות להשלים את הצעדים הבאים עד ל-6.8.2015:
  1. רישום למשלחת- כאן
  2. עיון ברשימת המשתתפים האמריקאיים והאחרים בכנס וסימון אותן חברות לגביהן יש עניין לקיים פגישה משותפת- ראו כאן.
  3. העברה בנפרד של רשימת הפגישות המבוקשות ללירון אלדר בכתובת דוא”ל: liron@matimop.org.il
  4. על חברות  מתחום הסייבר ומתחום הטכנולוגיות הפיננסיות (FinTech) לפרט במייל ללירון מיהם הגופים בניו יורק, אשר ברצונם לפגוש ב-21-22 באוקטובר 2015, על מנת, שהנספחות המסחרית תוכל לתאם עבורכם פגישות נוספות אלה.

למידע נוסף:

גב’ לירון אלדר

מנהלת תכניות השת”פ במו”פ עם ארה”ב

דוא”ל: liron@matimop.org.il

טלפון: 972-3-511-8155

 

פרופ’ שמואל עינב

מטעם מרכז CEWIT

דוא”ל: seinav@sunysb.edu

 

גב’ נילי שלו

הנספחת המסחרית של משרד הכלכלה בניו יורק

דוא”ל: nili.shalev@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

נילי שלו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל