12 חברות Healthcare IT הגיעו לניו יורק, בוסטון ולחוף המערבי למפגשים עסקיים

משלחת ביוזמת מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה וקרן בירד, מורכבת מ-12 סטרטאפים מובילים בתחום ה-Digital Healthcare המרכזים עניין רב בקרב משקיעים, חברות אמריקאיות ובתי חולים בניו יורק, בוסטון, וסן פרנסיסקו הגיעה לארה”ב. נציגי המשלחת ייפגשו עם בכירים בתעשיית הרפואה והבריאות במטרה לקדם שיתופי פעולה עם חברות ובתי חולים אמריקאים

קרן בירד, הקרן הדו-לאומית לשת”פ תעשייתי ישראל- ארה”ב ומינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה, יוציאו משלחת חברות טכנולוגיה ישראליות בתחום ה- Digital Healthcare לארה”ב ב-18-22 במאי 2015, במטרה לקדם שיתופי פעולה בינלאומיים. המשלחת מונה נציגים מ- 12 חברות סטרטאפ ישראליות, כולל:Consumer Physics,  Healarium, HealthWatch Technologies, Kyma Medical, LifeonKey, medCPU, Medisafe Project, Medivizor, Sweetch , Telesofia, Totally, ו-Tyto Care.

BIRD

המשלחת תקיים פגישות עם נציגי חברות אמריקאיות מובילות, משקיעים ובתי חולים, שיחשפו לטכנולוגיות הישראליות המתקדמות בתחום ה-Digital Healthcare, במטרה לבחון הזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה עתידיים.

בניו יורק יתקיים מפגש עם משקיעים ולאחריו פאנל עם מנהלי מערכות מידע וחדשנות בבתי החולים Mount Sinai, North Shore LIJ, Barnabas Health, St. Joseph ולאחר מכן יפגשו החברות עם צוות מערכות המידע של  NYU Langone. בבוסטון יתקיים מפגש וסיור בבית החולים Brigham and Women’s Hospital & Harvard Medical School, שאליו יוזמנו שותפים פוטנציאלים. לאחר מכן, המשלחת ממשיכה לחוף המערבי שם הנספחות בסן פרנסיסקו, בראשות גילי עובדיה, ראש המשלחת הכלכלית, תיאמה מפגשים עם חברות טכנולוגיה מובילות כולל  Samsung, Medtronic, Sanofi, McKesson, Amgen, Optum ועוד וכן עם משקיעים, כגוןKhosla Ventures ,Google Venturs, Novartis Ventures, ו-Comcast Ventures.

מערכת הבריאות האמריקאית עוברת שינויים דרמטיים בשל הצורך להקטין את ההוצאה הכוללת על בריאות. ישנו מיקוד רב על חדשנות במטרתה לייעל את מערכת הבריאות, לשפר את התיאום ואת זרימת מידע בין גופים נותני שירותים, חברות ביטוח, ממשלה והחולים עצמם. כמו כן, יש עניין רב לחזק את מעורבות החולים בטיפול  ולאפשר להם יותר כלים על מנת לנתר את בריאותם לאורך זמן. לאור העובדה, שישראל היא אחת המדינות המתקדמות בעולם בשילוב טכנולוגיות מידע בעולם הרפואה, יש פוטנציאל עסקי רב ואפשרויות שת”פ בין הצדדים.

 

צור קשר עם:

נילי שלו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל