לתכנת מגיל 9 – כל אחד יכול!

ביום שישי האחרון, ארחנו בניו יורק משלחת חברות בתחום טכנולוגיות החינוך. המשלחת אורגנה על ידי MindCet, האקסלרטור הישראלי היחיד בתחום, שמקום מושבו בתל אביב ובנגב.

LOGO-new

מנכ"ל האקסלרטור, אבי ורשבסקי ומנהלת הפתוח העיסקי, ניצה עינן, ליוו את חברי המשלחת שכללו את החברות הבאות: Code Monkey, שמתפתחת תוכנה ללמוד תכנות לילדים מגיל 9, Centure, שמאפשרת לחובבי הטבע לזהות צמחים וחיות רק על ידי צילום בנייד, Matific ללימוד אינטראקטיבי של מתמטיקה, Ola Mundo, שמאפשרת לכל ילד עם קשיי דיבור לתקשר וחברת To Be, שמאפשרת ללמד כל תוכן בצורה חווייתית.

המשלחת הכלכלית בניו יורק אירחה את המשלחת וארגנה עבורה מפגש עם כ- 20 משקיעים, קרנות הון סיכון, אנג'לים וכד', בו נתנה לכל אחת מהחברות אפשרות להציג, לענות על שאלות ולאחר מכן לשוחח באופן לא פורמלי עם המשקיעים.

לאחר מכן ארגנה המשלחת פגישה עם McGraw Hill Education, מהמוציאים לאור המובילים בעולם בתחום החינוך. במפגש זה נכחו אנשים מהנהלת החברה וניתנה לחברות לשוחח באופן אינטימי עם הצוות על אפשרויות החדירה לשוק האמריקאי ועל שיתופי פעולה אפשריים.

הפגישה האחרונה נערכה עם חברת Brain Pop, חברה מצליחה, שפיתחה אנימציה ללמוד מקצועות שונים ותומכת בסביבה הלימודית. Brain Pop, שמייסדיה ישראלים, העמידה לרשות החברות את הניסיון והידע שצברו על מנת להדריך בצעדים בשוק ואף לבחון שתופי פעולה.

המהפכה הטנכולוגית בתחום החינוך עדיין בעיצומה. התחום עוד לא עבר שינוי כפי שעברו תחומים אחרים. עם זאת יותר ויותר כסף מושקע כיום בתחום (עליה של 55% בשנה האחרונה), הפוטנציאל ברור, השוק קיים ויש עניין רב מכל השחקנים לבחון טכנולוגיות חדשות בעלות מודל עסקי ישים.

 

צור קשר עם:

נילי שלו

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל