חברות ישראליות נחשפות בפני חברות ענק אמריקאיות באוסטין, טקסס

בין התאריכים 13-17 במרץ, יתקיים אחד האירועים הגדולים בעולם בתחום הניו מדיה באוסטין, טקסס, ה-SXSW 2015. מדובר באירוע המשלב בין מוסיקה, ניו מדיה וקולנוע ובו נחשפות טכנולוגיות ואפליקציות חדשות. נציגי חברות ענק כמו גוגל, פייסבוק, מיקרוסופט ויאהו התרים אחר יזמים צעירים רבים מרחבי העולם פוקדים את האירוע מידי שנה.

הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה, האמונה על אזור דרום ארה"ב, מארגנת מספר אירועים, שמטרתם מתן חשיפה מקסימאלית לחברות ישראליות בפני משקיעים וחברות ענק. האירועים יתקיימו ב-16 במרץ, 2015.

לאירוע נרשמו עשרות אנשים ביניהם נציגים בכירים מהחברות: Indeed,  YouTube, MasterCard, AT&T, Blumberg Capital, GE Ventures, Dell, NBCUniversal, The Walt Disney Company, Time Warner Investments ועוד

מטרת הנספחות היא איתור הזדמנויות עבור חברות ישראליות וסיוע בחשיפת חברות ישראליות בפני שותפים פוטנציאליים. אירוע זה, המתקיים באוסטין מידי שנה, מציג כר הזדמנויות נרחב עבור החברות הישראליות.

השנה יזמנו וקידמנו מספר אירועים, ביניהם אירוע משקיעים ושותפים פוטנציאליים במהלכו יציגו כ-10 חברות ישראליות את הטכנולוגיות שלהן ויתקיימו מפגשים אישיים עם משקיעים ושותפים פוטנציאליים, אירוע נטוורקינג, פאנל רשמי של פסטיבל ה-SXSW' שיתמקד כולו בחדשנות הישראלית ובאקוסיסטם הישראלי ותיאום מפגשים נוספים עבור החברות הישראליות.

כשמדובר בחדשנות, ישראל היא מילת המפתח, ומילת המפתח של פסטיבל זה, היא חדשנות. מכאן שטבעי,שהחברות הישראליות תיקחנה חלק באירוע ושמצידנו, נסייע ביצירת קשרים אסטרטגיים עבורן.

באירוע ידבר סגן נשיא של חברת AT&T, האחראי על חדשנות ואיתור טכנולוגיות, מר יגאל אלבז. ההיענות החיובית של נציגי החברות הגדולות לקחת חלק באירוע הישראלי, כאשר יש באפשרותם לבחור להשתתף בעשרות אירועים אחרים, מעידה על הפוטנציאל הגדול שהם רואים בחברות הישראליות.

צור קשר עם:

מיכל נידם-וקסמן

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל