הסטארטאפים הישראלים מהווים 10% מהסטארטאפים בניו יורק

מפת הסטאראפים הישראלים בניו יורק הוקמה על ידי גיא פרנקלין, רואה חשבון בארנסט אנד יאנג (Ernst & Young)
ניו יורק, כיוזמה עצמאית, על מנת לעזור לקהילת הסטארטאפים הישראלית המקומית ולהראות את ההצלחה הישראלית לעולם.

כשהמפה הוקמה לפני כשנתיים, היו קיימות על המפה כ-60 חברות סטארטאפ ישראליות בלבד וכיום, כשנתיים לאחר מכן, קיימות על המפה כ-230 חברות ישראליות ועוד מספר גופים בבעלות ישראליות, כגון חללי עבודה משותפים, קרנות השקעות ועוד שותפים באקו סיסטם המקומי.

בחודשים האחרונים, קרוב ל-10 סטארטאפים מתווספים למפה מדי חודש. למרבית החברות יש פעילות מו”פ בישראל והן פותחות בניו יורק משרד נוסף לפיתוח עיסקי. הסטראטאפים הישראליים בניו יורק רובם ככולם עוסקים בטכנולוגיה ואינטרנט עם דגש על וידאו, פרסום חכם, אפליקציות למובייל, חיבור לרשתות חברתיות בתחומים שונים ושירותים לעסקים קטנים.

חברות ישראליות מגיעות בעיקר לניו יורק, מכיוון שהשוק העיקרי שלהן כאן ובנוסף הן מאמינות, שאם יישבו בניו יורק על יד המשקיעים הסיכוי שלהן לגייס כסף הוא גבוה יותר.

ההצלחה הישראלית בניו יורק:

 

ב-18 בפברואר הושקה אפליקציה חדשה של מפת הסטראטאפים הישראליים בניו-יורק (שהייתה קיימת עד היום רק כאתר אינטרנט). האפליקצייה כוללת את המפה המלאה של החברות הישראליות, הפועלות בעיר, עם אפשרות ניווט אליהן, צ’אט, שמאפשר לאנשים מקהילת הסטארטאפים הישראליים בניו יורק וגם ישראלים, המגיעים לניו יורק, להתחבר לקהילה וגם אפשרות לראות אילו חברות מחפשות עובדים. משתמשי האפליקצייה יקבלו גם עדכונים שוטפים הנוגעים לסטארטאפים הישראליים בעיר. כאן תוכלו להוריד את האפליקציה.

בעקבות ההצלחה של המפה בניו יורק, גיא פרנקלין הקים את מפת הסטארטאפים גם בבוסטון, שם ניתן למצוא כיום כ- 100 חברות, מחצית מהחברות בתחומי מדעי החיים ומחצית טכנולוגיה ואינטרנט.

 

IsraeliMappedinNY

 

צור קשר עם:

נילי שלו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל