מה אמר השר בנט למנהל האבטחה של אולימפיאדת ריו 2016?

בשבוע שעבר התקיים בתל אביב הכנס הבינלאומי השלישי בתחום הבט”פ – כנס HLS. בין הברזילאים הרבים, שהרחיקו עד לארץ הקודש כדי ללמוד על פתרונות כחול-לבן, בלט בנוכחותו מר לואיז פרננדו קוריאה (Luiz Fernando Correa), האדם שאחראי על אבטחת המשחקים האולימפיים שיתקיימו בריו בקיץ 2016.

זהו ביקורו השלישי של קוריאה בישראל, והפעם השנייה, שהוא מבקר בכנס HLS. מעבר לפגישות הרבות, שקיים עם חברות ישראליות שהציגו בכנס וסיורים ברחבי הארץ, האורח היה אחד הדוברים המרכזיים במליאת הכנס, ונאם גם במסגרת סמינר על ברזיל, שאורגן ע”י דסק אמריקה במינהל סחר חוץ.

יש לציין, שבביקורו הנוכחי, קוריאה לא הגיע על מנת להתרשם באופן כללי ממגוון הפיתוחים של התעשייה הישראלית, אלא הגיע לעבוד. כפי שחשפנו בבלוג זה לראשונה, החברה הישראלית ISDS נבחרה כאינטגרטור, המתכלל את מגוון הצרכים הבטחוניים של הוועדה המארגנת של המשחקים האולימפיים. לחברה בראשותו של לאו גלזר ניסיון רב בתחום אבטחת מגה אירועים והיא נחושה לשלב חברות ישראליות באירוע הנחשב לגדול בעולם.

פרטים נוספים לגבי הפגישה שהתקיימה בין קוריאה לבין השר בסרטון הבא:

בנוסף לקוריאה, המשלחת של הנספחות המסחרית-כלכלית בריו דה ז’ניירו כללה בין היתר את התובע הכללי של מדינת ריו דה ז’ניירו, מרקוס קאק (Marcos Kac), אשר שימש גם כדובר בכנס, בכירים משתי החברות הענק Vale ו-Andrade Guiterrez, נציגי מגוון כוחות הביטחון בברזיל (משטרה ושלושת זרועות הצבא), בכיר מהסוכנות הרגולטורית של כל המתקנים האסטרטגיים בתחום הנפט והגז – ANP, ואורחים נוספים, אשר קיימו עשרות פגישות עם חברות ישראליות במהלך הכנס ואחריו.

ועכשיו… לעסקים!

צור קשר עם:

דניאל קולבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל