לא רק קידום עסקי לחברות

מרביתה המכריע של העשייה שלנו כשליחי המינהל לסחר חוץ במשרד הכלכלה מוכוונת לקידום ויצירת ערך עסקי לחברות ישראליות, אך זה לא הכל. כשליחים של משרד הכלכלה ולפני הכל של מדינת ישראל, אנחנו פעילים גם בתחומי עשיה רחבים יותר. ובכן איך ומה- מיד אפרט.

אחד היעדים המרכזיים של משרד הכלכלה ומדינת ישראל הוא הגברת השילוב של מיעוטים שונים בשוק העבודה הישראלי המתאפיין בשיעור השתתפות נמוך במיוחד בהשוואה למדינות מפותחות אחרות.

כך קרה שנתקלתי לפני כשנה בחברה פתרונות IT, העובדת עם ארגוני ענק ברחבי העולם דוגמת מקדונלד’ס, בתי חולים ורשתות ענק קמעונאיות. החברה מספקת להם את כל מעטפת ה-IT, החל מניהול לקוחות, דרך QA וכלה בפתרונות סייבר סקיוריטי מתוחכמים.

החברה מכשירה ומעסיקה עשרות אלפי עובדי עובדים בעשרות מדינות ברחבי העולם והיא מעוניינת לעשות כך גם בישראל. במשך חודשים עבדנו על בניית תוכנית ביקור יחד עם המטה לקידום השקעות ומרכז הכשרות במשרד הכלכלה, כך שבמסגרת ביקורם בארץ יוכלו להיחשף לזוויות שונות בשוק התעסוקה הישראלי בדגש על הממשלתי, אך גם דרך ארגונים וחברות פרטיות.

rula4
החברה מתחייבת להעסיק חלק משמעותי מאלפי העובדים אותם היא מכשירה וזו בשורה ענקית למדינת ישראל. הביקור מתקיים השבוע והוא תחילתו של מסע ארוך ומורכב שבסופו גלום פוטנציאל חיובי מאד למדינת ישראל.

נמשיך לעדכן!

צור קשר עם:

גילי עובדיה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל