ואחרי שיקגו – עוברים לאבטח את בוסטון ואת התפוח הגדול

משלחת חברות הסייבר, שגוייסה על ידי קרן בירד ומתימו”פ וכללה 15 חברות המשיכה בסיורה בחוף המזרחי ועצרה למפגשים בבוסטון ובניו יורק.  בבוסטון, בהובלת ה- New England Israel Business Council, והנספחות הכלכלית בניו יורק, נפגשו חברי המשלחת עם 6 קרנות הון סיכון, שמשקיעות בתחום הסייבר ובחברות ישראליות וביניהן: Concord, Battery Ventures, Avalon Ventures, Northbridge, Ascent Venture Partners.

בין המשקיעים והחברות התקיים דיון פתוח, במסגרתו המשקיעים הסבירו מה הם מחפשים בחברה בתחום הסייבר ומהם האתגרים שעומדים בפני החברות הישראליות. בדיון הדגישו המשקיעים את החשיבות של הולידציה (validation) של המוצר בארץ ועם זאת הצורך בהשגת לקוח אמריקאי משמעותי. בנוסף, הדגישו השותפים את הצורך בשקיפות לגבי היכולות הטכנולוגיות  ואת הצורך במודל עסקי ברור ובעל פוטנציאל להגדלת המכירות וכן בבניית מערכת קשרים מתמשכת עם לקוחות.

לאחר מפגש עם הקרנות, התקיים מפגש רחב למנהלי אבטחת מידע מחברות פיננסיות, מוסדות בריאות, חברות בתחום הבטחון והאבטחה, שלאחריו התקיים “Speed Dating” בין החברות הישראליות לאמריקאיות.

גולת הכותבת של הפעילות בניו יורק היתה יום שלם של מפגשי 1:1 עם משקיעים, לקוחות פוטנציאליים ושותפים אסטרטגיים. צוות הנספחות המסחרית בניו יורק קבע מעל 165 פגישות אישיות ל- 15 החברות עם המוסדות הפיננסיים המובילים בניו יורק, עם חברות מים ואנרגיה, מוסדות ציבור וארגונים בינלאומיים וכן עם חברות בתחום הביטוח והבריאות. אנחנו תקווה, כי מפגשים אלה יצרו הזדמנויות עסקיות ממשיות לחברות הישראליות.

לסיכום, אין לנו ספק, שהצלחת פעילות זו נבעה משילוב מנצח של חברות איכותיות, נושא רלוונטי ועבודה מאומצת שהביאה בכל שלושת תחנות של המשלחת לפגישות איכותיות.

IMG_4800

 

 

צור קשר עם:

נילי שלו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל