מאבטחים את שיקגו

cyber

בשבוע שעבר אירחנו משלחת של 13 חברות ישראליות מתחום אבטחת המידע, מה שמכונה Cyber Security. המשלחת החלה בשיקגו ביקור בן שבוע שכלל 3 מוקדים בארה”ב: שיקגו, בוסטון וניו-יורק. בשיקגו המשלחת בילתה יום וחצי, כאשר ביום הראשון התקיימו פגישות אחד-על-אחד עם מנהלי אבטחת מידע בחברות מובילות באזור כמו StateFarm – אחת מחברות הביטוח והשירותים הפיננסיים הגדולות בארה״ב, Discover – חברת כרטיסי האשראי הרביעית בגודלה בארה״ב, רשת המרכזים הרפואיים Advocate Medical – מעשרת בתי החולים המובילים בארה״ב, חברת Enova Financial, המספקת שירותים פיננסיים ועוד.

ביום השני קיימו אירוע מרכזי בו נכחו מעל 120 איש. התוכנית כללה מצגות של החברות, הרצאה מרכזית של ברט גולדשטיין, סמנכ”ל הטכנולוגיות של Grosvenor Capital, אחת מקרנות הגידור הגדולות בארה״ב ופגישות אחד-על-אחד. בין המשתתפים הבולטים שנפגשו עם החברות ניתן לציין מנהלי אבטחת מידע של חברות, כמו , Motorola Mobility, CBOE – בורסת האופציות של שיקגו, ComEd – חברת החשמל של צפון אילינוי, Groupon, חברת הטלפוניה TDS ועוד.

המשלחת גוייסה על ידי לימור נקר-וינסנט מקרן BIRD, המממנת פרויקטי מו”פ משותפים בין חברות ישראליות ואמריקאיות, ועוררה עניין רב באזור. תחום אבטחת המידע חם מאוד בימים אלה בארה”ב ובעולם כולו והמוניטין של ישראל בתחום הולך לפניה. משיקגו המשכה הקבוצה לבוסטון וניו-יורק שם אורגנו לה פגישות ואירועים על ידי הנספחות המסחרית בניו יורק בהובלת נילי שלו ולשכת המסחר ניו-אינגלנד ישראל בהובלת גולני. לרשימת החברות הישראליות לחצו כאן.

צור קשר עם:

יריב בכר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל