המדען הראשי תומך בהתאמת מוצרים לשוק הברזילאי

מדינת ישראל שמה לה למטרה לפתח את הקשרים הכלכליים עם מדינות אמריקה הלטינית בכלל וברזיל בפרט וכן להגדיל את היצוא לשווקים אלו. אולם, השוק הברזילאי טומן בחובו כידוע אתגרים לא קטנים. בכדי להתגבר על קשיים אלו יש לרוב צורך בהשקעה כספית לא קטנה, עובדה אשר מעלה עוד יותר את המחסום הכניסה לשוק מתפתח זה.

אחד מהאתגרים הללו הוא התאמת המוצר לצרכים המיוחדים של השוק הברזילאי, שכן הם שונים (לפעמים מאוד) מצרכי השווקים המפותחים שעבורם לרוב פותח המוצר מלכתחילה. תהליכי ייצור, דרישות רגולציה והתאמת מאפייני המוצר לקהל היעד הם רק חלק מצרכים מיוחדים אלו.

בכדי להתגבר על אתגר זה,  השיקה לשכת המדען הראשי במשרד הכלכלה את “המסלול להתאמת מוצרים בשווקים חדשים”. במסגרת מסלול זה, מתאפשרת הגשת בקשות לתמיכה בהתאמת מוצרים קיימים או מוצרים בשלבי פיתוח מתקדמים אשר דורשים שינויי התאמה טכנולוגיים והנדסיים במוצר אותו מפתחת החברה המגישה, וזאת בהתאם לתקנים ולצרכים של שווקי מדינות היעד.
Madaan

חוזר המדען הראשי, כולל שאלות ותשובות המבהירות את תנאי המסלול, ניתן למצוא כאן.

אנו מעודדים את החברות המעוניינות בשוק הברזילאי להגיש את הבקשה למענק במסלול זה ואנו בנספחות נעשה את מיטב יכולתנו בכדי לסייע בהחדרת המוצר לשוק כאן בברזיל.

צור קשר עם:

בועז אלבראנס

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל