מקדמים שיתופי פעולה עם מדינת ג’ורג’יה

משלחת עסקית בראשות מושל ג’ורג’יה  Nathan Deal, ביקרה בישראל בין התאריכים 22-25 ביוני. המשלחת כללה אנשי ממשל, אנשי עסקים ומנהלים בכירים בארגונים מרכזיים, ביניהם נשיא ומנכ”ל חברת Georgia Power, סגן נשיא בכיר של חברת McKesson Technologies Solutions, סגן נשיא בחברת קוקה קולה וסגן נשיא בחברת Gulfstream Aerospace Corporation.

במהלך ביקורם בארץ, ערכו חברי המשלחת פגישות עם גורמי ממשל, עם חברות ישראליות ועם אנשי עסקים. בנוסף, התקיים אירוע נטוורקינג עסקי במטרה לקדם את יחסי המסחר בין המדינות. לאירוע הגיעו עשרות נציגי חברות ישראליות ויצרו קשר עם אנשי העסקים האמריקאים.

אטלנטה, עיר בירתה של ג’ורג’יה היא עיר מרכזית וצומת דרכים ראשי לאזור דרום ארצות הברית. בעשורים האחרונים זכתה אטלנטה לפריחה כלכלית, וכיום יושבים בה ובפרבריה מטות כמה מענקי הכלכלה האמריקאית והעולמית – ביניהם רשת CNN, קוקה-קולה, דלתא איירליינס, UPS, הום דיפו, בלסאות’ ואחרים. שדה התעופה של אטלנטה הוא מהגדולים בארצות הברית ובעולם כולו, ובעל כמות התנועה (נחיתות והמראות) הרבה ביותר בעולם, עקב כך שנמל זה הוא בסיס האם של חברת התעופה הגדולה בעולם, דלתא איירליינס. באופן טבעי הנמל מהווה צומת קישור מרכזי לתנועת נוסעים ומטענים בין צפון לדרום ארצות הברית ובין החוף המזרחי לחוף המערבי.

להלן רשימת חברות ה-FORTUNE 500, שנמצאות בג’ורג’יה (GEORGIA’S FORTUNE 500 Headquarters):

·         Home Depot

·         United Parcel Service

·         Coca-Cola

·         Delta Air Lines

·         Aflac

·         Southern Company

·         Genuine Parts

·         SunTrust Banks

·         First Data

·         AGCO

·         Rock-Tenn

·         HD Supply

·         Coca-Cola Enterprises

·         Newell Rubbermaid

·         NCR

·         Mohawk Industries

·         Asbury Automotive Group Inc.

צור קשר עם:

מיכל נידם-וקסמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל