ישראל ותעשיית הרכב- כבר מזמן לא רק סוסיתא

aut

תעשיית הרכב היא ברומטר מוכר וידוע לקביעת חוסנה הכלכלי של ארה”ב. קיים מתאם גבוה בין חוזקה של תעשיית הרכב לבין הכלכלה הגדולה בעולם. בשנים האחרונות עוברת תעשיית הרכב מהפכה משמעותית החל מהתחומים המסורתיים של המנוע, דרך מערכות ההגוי והבטיחות, וכלה בחיבוריות ובתקשורת עם הנהג.

כיצד כל זה מתקשר לתעשיית הרכב הישראלית? ובכן תתפלאו לשמוע, שהטכנולוגיה הישראלית החדשנית ופורצת הדרך לא נעצרה בתעשיית הרכב. עשרות רבות של חברות ישראליות מציעות פתרונות חדשניים מזיהוי קולי, מערכות בטיחות אוטומטיות, זיהוי מחוות גוף ועוד דברים מרתקים אחרים. מזה שנים פועלת המשלחת הכלכלית בשיקגו מול חברות הרכב הגדולות והספקים המובילים שלה הממוקמים, כמעט כולם במישיגן, לטובת שילוב של פתרונות ישראליים בקרב יצרניות הרכב הענקיות.

זו השנה השלישית ברציפות, שאנו מביאים משלחת רכב ישראלית למישיגן וכמו בשנים קודמות ההיענות של של החברות האמריקאיות להיפגש עם החברות הישראליות רבה. קיים עניין רב בטכנולוגיות ובפתרונות שיש לתעשייה הישראלית להציע. השנה תצא משלחת חברות בת 10 חברות ותבקר את ענקי הרכב והשנה הוספנו טוויסט קליפורני לעלילה: במשלחת הכלכלית לחוף המערבי זיהינו את משרדי איתור הטכנולוגיה הרבים של יצרני הרכב מכול העולם מוולובו (Volvo), דרך רנו- ניסאן (Renault–Nissan Alliance), סוני (Sony), פנסוניק (Panasonic), הונדה (Honda) ועוד רבים אחרים. לכל החברות נוכחות בעמק הסיליקון וכולם צמאים לחדשנות הטכנולוגית הישראלית. המשלחת הישראלית מאורגנת על ידי מכון היצוא הישראלי בהובלת אורי פכטר.

מדהים היה לגלות את רמת העניין והרצון לשתף פעולה ולהיפגש עם חברות ישראליות. מעל 20 יצרניות רכב וספקי TIER 1 מובילים יקחו חלק ברודשואו בשבוע הבא, מתוך מטרה לאמץ פתרונות ישראליים מובילים.

צור קשר עם:

גילי עובדיה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל