משלחת “בטחון המולדת” (HLS) בוושינגטון – בהובלת אבי דיכטר

הנספחות המסחרית בוושינגטון די.סי בשיתוף פעולה עם מכון הייצוא, מובילה ומקדמת משלחת של 12 חברות בתחום ביטחון המולדת אשר יבקרו בוושינגטון די.סי בין התאריכים 12-15 למאי. את המשלחת מוביל מר אבי דיכטר, לשעבר ראש השב”כ והשר לבטחון פנים לשעבר.

המשלחת צפויה לקיים מספר אירועים וסמינרים במרילנד ובווירג’יניה בארגון גופי הפיתוח הכלכלי במדינות הללו וכן לבקר בחדרי מצב ובחברות אמריקאיות מובילות דוגמת לוקהיד מרטין וג’נרל דיינמיקס. החברות פותחות את שעריהן לחברות הישראליות ומפגישות אותן עם צוותים בכירים שלהן. לאורך הפעילות כולה צפויות החברות הישראליות לקיים עשרות פגישות 1:1 עם חברות אמריקאיות מובילות לטובת בחינת אפשרויות של שיתופי פעולה, דבר המהווה פתיחת דלתות משמעותית ביותר עבור חברות ישראליות אשר מנסות לחדור או להעמיק את החדירה לממשל הפדרלי ולגופים המדינתיים.

במסגרת ההכנות לביקור ניכר, כי החברות הישראליות מתקבלות בקרב הגורמים האמריקאים הפרטיים והממשלתיים בעניין ובהתלהבות רבה. המשלחת משמשת גם לקידום כנס ותערוכת HLS Israel 2014 שצפוי להתקיים בישראל בחודש נובמבר, כנס שמר דיכטר מכהן כיו”ר שלו. מר דיכטר יתרום מניסיונו ומקשריו גם במסגרת הביקור כדי לקדם את האירוע בישראל.

נציגי משרד הכלכלה בוושינגטון עומדים בקשר עם מקבלי ההחלטות בממשל הפדרלי והמקומי ומסייעים לחברות באיתור אנשי קשר והזדמנויות עסקיות. נשמח לשמוע מכם ולסייע לכם ככל שנוכל.

תכנית המשלחת לוושינגטון.

צור קשר עם:

ענת כץ

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל