תאגיד Beckton Dickenson – BD האמריקאי חתם על הסכם שת”פ תאגידים מול לשכת המדען הראשי

BD

ביוזמת הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בניו יורק, הצטרף לאחרונה  יצרן הציוד הרפואי הרב-לאומי Becton Dickinson & Company  למסלול השת”פ במו”פ עם תאגידים רב–לאומיים בלשכת המדען הראשי של משרד הכלכלה.

תאגיד BD technologies הוא תאגיד רב לאומי שמטהו ממוקם בניו ג’רסי, ארה”ב, ופועל ביותר מ-50 מדינות ברחבי העולם. התאגיד, שנוסד בארה”ב בשנת 1897, עוסק בייצור מגוון רחב של ציוד רפואי, מכשור רפואי וציוד למעבדות ברחבי העולם. הוא גם מספק שירותים למוסדות בריאות ברחבי העולם, למחקרים בתחום הבריאות, לקליניקות ומעבדות ולציבור הרחב.

מר אבי חסון, המדען הראשי, ציין ש”ביכולתה של חברת BD Technologies להעניק הזדמנויות רבות לחברות ישראליות פורצות דרך הפועלות בתחום המדיקל, ליצור פתרונות ומענים לצרכים ולאתגרים הגלובליים הקיימים בתחום. זאת, על ידי שיתוף פעולה מדעי וטכנולוגי שיביא לידי ביטוי את החדשנות הטכנולוגית הישראלית. כניסתו של תאגיד BD Technologies – הידוע כמוביל עולמי בנושא חדשנות טכנולוגית, למסגרת השת”פ, מדגישה עד כמה התעשייה החדשנית בישראל הפכה להיות אטרקטיבית בעולם, גם לחברות שאינן מזוהות עם ההיי-טק והאינטרנט”.

מר Albert A. Lauritano, מנהל שיתופי פעולה וטכנולוגיה ב-BD Technologies, אשר ייצג את התאגיד בטקס החתימה, אמר לאחר הטקס כי “לאורך חיי המקצועיים ביקרתי לא מעט בישראל ונחשפתי להון האנושי המעולה שיש פה. כעת, מתוקף תפקידי ב-BD Technologies, אני שמח על ההזדמנות לשתף פעולה עם התעשייה הישראלית שהופכת לפקטור מאוד משמעותי בתחומי המחקר והפיתוח בתחום בו אנו עוסקים. מטרתו של ההסכם הוא ליצור שיתוף פעולה מסחרי ואקדמאי עם חברות ישראליות, אנו שמחים על התמיכה הממשלתית שמאפשרת זאת”.

חברה זו מצטרפת ל- 33 תאגידים רב-לאומיים על הסכם השת”פ עם המדען הראשי, ביניהם Intel, IBM, Oracle, GE, Deutsche Telekom, ולאחרונה גם Telefónica, Orange ו-3M. מסלול התאגידים בלשכתו הפך בשנים האחרונות לחלופה המועדפת ע”י תאגידים רבים לצורך ביצוע פרויקטים משותפים עם חברות חדשנות ישראליות.

מסלול התאגידים בלשכת המדע”ר מציע מסגרת ייחודית לשיתוף פעולה טכנולוגי בין חברות ישראליות לתאגידים רב-לאומיים. על פי ההסכם, המדען הראשי מסייע לחברה רב-לאומית באיתור טכנולוגיות ישראליות העונות לצורכי התאגיד, ומעניק תמיכה כספית למימון המו”פ הנדרש להשלמת הפיתוח. התאגיד הרב לאומי תומך בפרויקט המשותף בסיוע שווה ערך למענק המדען, אם בהשקעה כספית ואם דרך השאלת ציוד פיתוח, יעוץ טכנולוגי ורגולטורי, הכוונה שיווקית וכיו”ב. בדרך זו, עוזר התאגיד לחברה הישראלית לצמוח ופותח בפניה אפשרויות שיווק בחו”ל.

הסכם זה מגדיל את מחויבותה של BD לשוק הישראלי ולבחינת מו”פ משותף עם חברות ישראליות.

צור קשר עם:

נילי שלו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל