משלחת קלינטק בשיקגו

computer

השבוע אירחה הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בשיקגו משלחת ישראלית של 4 חברות סטארט אפ ישראליות בתחום ה- Energy Efficiency. המשלחת, שהיא יוזמה משותפת של המטה לקידום השקעות במשרד הכלכלה, מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה, משרד התשתיות הלאומיות האנרגיה והמים, מכון היצוא וקרן BIRD Energy, נפגשה עם נציגים של חברות כגון Siemens, ComEd, Argonne Labs, Nalco וכן משקיעים פרטים.

החברות, שהגיעו לשיקגו, מציעות פתרונות חדשניים שמעוררים עניין רב בחברות מובילות באזור. הן בוחנות את המוצרים הישראלים כאפשרות להעשיר את סל המוצרים והשירותים שהן נותנות על ידי שילוב פתרונות שמגדילים את היעילות ואת הרווחיות בו זמנית.

המשלחת המשיכה לסן פרנסיסקו שם הצטרפו אליהן 11 חברות נוספות בכנס המשקיעים “קלינטק פורום” (Cleantech Forum). חברי המשלחת ישתתפו בפאנל מיוחד על ישראל וכן יקיימו פגישות עסקיות שתואמו על ידי הנספחות המסחרית בסן פרנסיסקו. בין שמות המשתתפים בכנס נכללות חברות כגון EDF, Johnson Controls, Silicon Valley Bank, Veolia Environment, Credit Suisse, Braemar Energy Ventures, Chrysalix Energy ועוד. מטרת הביקור היא חשיפת החברות הישראליות בפני משקיעים, לקוחות פוטנציאלים ויצירת קשרים עם שותפים אסטרטגיים.

צור קשר עם:

יריב בכר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל