קוגניזנט מגיעה לארץ- על הזדמנות, חברות ומיתוג

זה התחיל בשם מן העבר שהופיע בתיבת האינבוקס שלי, יוני בן זקן, הנספח המסחרי המוכשר והנמרץ מניו דלהי. נו טוב, חשבתי הוא בטח  מגיע לטיול בחוף המערבי, יהיה מאד נחמד לפגוש אותו.

מהר מאד התברר לי שלא בתענוגות מדובר- אלא בביזנס והרבה.. יוני התחבר לחברת הענק האמריקאית- קוגניזנט, החברה שבמקורה מהודו, מנוהלת היום מארה”ב. יוני יצר קשר עם אחד המנהלים הבכירים ועניין אותו בביקור בארץ, הכדור התגלגל מהר וחיש הובהר שההחלטות מתקבלות בחוף המערבי- סגן הנשיא הבכיר לחדשנות שאחראי על רכישת טכנולוגיות חדשות בכלל יושב, כמעט כמו כולם, בעמק הסיליקון. יוני חיבר ומשם הדברים רצו מהר, נפגשנו, שוחחנו, התכתבנו, סגרנו תאריך ויצאנו לדרך.

אז מי אילו קוגניזנט– מודה, גם אני שאלתי.. בסך הכל מדובר בחברה “קטנה” של 32 מילארד דולר, רווח שנתי של 9 מילארד דולר ו-170 אלף(!) עובדים. החברה היא חברת תוכנה וIT שידה בכל ויד כל בה. היא מתעסקת במובייל, HEALTH IT, ניו מדיה, קלינטק ומה לא. אז נכון המותג שלהם פחות חזק מאפל, אבל הפעילות ענפה, עצומה ומגוונת והם נושאים עימם בשורה למאות חברות סטרט אפ בישראל

סגן הנשיא הבכיר מלווה בעוד מנהלת בכירה יגיע לארץ לביקור בן שבוע בסוף חודש מרץ  במטרה ברורה אחת- להשקיע בישראל. הוא יפגוש עשרות חברות, קרנות הון סיכון, חממות, גורמים במשרד הכלכלה ועוד. הסיור בארץ מאורגן יחד עם מכון היצוא.

אז בהזדמנות אגיד שוב תודה ליוני ואחזיק אצבעות לטובת ביקור מוצלח ופורה.

צור קשר עם:

גילי עובדיה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל