מפגן העוצמה של תעשיית הסייבר סקיוריטי הישראלית בשבוע הבא בכנס RSA בסן פרנסיסקו

לפני כחצי שנה החלה להבשיל יוזמה של קיום אירוע סייבר לחברות הישראליות, הנוכחות בכנס הסייבר הגדול בארה”ב- RSA. הכנס מתקיים מדי שנה בפברואר בסן פרנסיסקו. חברנו לשותפים הנהדרים שלנו בארץ: IATI, מכון היצוא ושלוש קרנות הון סיכון (JVP, MAGMA, GLILOT) והמדען הראשי, שסייעו בגיוס החברות ובכנת האירוע. במישור המקומי, עבדנו יחד עם לשכת המסחר המקומית וכל משרדי משרד הכלכלה, הפרוסים בארה”ב, החל מניו יורק דרך וושינגטון ויוסטון וכלה בשיקגו, משימה שלעיתים (ועדיין) נראית בלתי אפשרית בתמרון אינסופי בין שותפים רבים.

היום, שבוע בדיוק לפני תחילת האירוע, אנחנו נרגשים ומתוחים אבל התוצאות כבר ניכרות היטב בשטח. יש לנו מעל 150 נרשמים לאירוע ומספר דומה של פגישות אחד על אחד איכותיות עם מנהלי אבטחת מידע בכירים במספר חברות מרשים ביותר כמו בנקים מובילים, חברות טכנולוגיה, גופי ממשל וכיוב’. לאורך היום העמוס נזכה להחשף לדוברים מעניינים ובכירים החל מנהל ה-RISK של PAYPAL, בכירים בחברת RSA CISCO, ACCENTURE, RBC, CA, MCAFEE, AMDOCS, גופי השקעה, יועץ הנשיא אובמה לתחום הסייבר ועוד רבות אחרות.
לצערנו, מזה חודשיים אנחנו לא מאפשרים לחברות נוספות להצטרף משיקולי לוגיסטיקה וערך עסקי ממוקד.

cyber
כבר בשלב זה יש לנו 25 חברות סייבר ישראליות. אין ספק, שהעבודה לקראת הכנת האירוע לימדה אותנו שיעור בחוזקה של התעשייה בארץ ובעניין הרב שהיא מעוררת בעולם. בשנה הבאה נרצה להיות חלק מביתן לאומי בתערוכה עצמה.

צור קשר עם:

גילי עובדיה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל