הנספחות המסחרית בניו יורק במספרים

פעמים רבות שואלים אותנו, אז מה בדיוק אתם עושים? וכיצד אתם כממשלה יכולים לסייע לחברות, בייחוד במקום כמו ניו יורק, שבו יש נוכחות ישראלית מרובה והחסמים התרבותיים אינם רבים כמו במזרח.

לאור זאת חשבנו לחשוף בפניכם את היקף הפעילות שלנו לשנת 2013, ועל מנת שיהיה קל לתמצת את השנה במספרים –

1- הנספחות סייעה ל- 350 חברות ישראליות בפתיחת דלתות בשוק האמריקאי –  במידע, בתווית קשרים, בקביעת פגישות ובהשתתפות בארועים ייעודיים.

2- צוות הנספחות אירגן 700 פגישות בין חברות ישראליות לבין חברות אמריקאיות. לרוב פגישות אלה היו פגישות מתואמות מראש, בהתאם לפרופיל ורשימת יעד שניתנה לנו על ידי החברה הישראלית, או בהתאם ל Wish List שקיבלנו מהחברה האמריקאית.

3- הנספחות ארגנה 43 פעילויות ייחודיות במהלך שנת הפעילות בינהן: פעילות בתחום האופנה, היין, Retail IT, Ad Tech, Financial IT, HLS, LIFE SCIENCES, אנרגיה ועוד

4. הנספחות אירחה 17 משלחות של חברות ישראליות .

5- הנספחות קיימה 7 ארועים שהיו מיועדים לגיוס השקעות. בארועים אלה חברות סטארטאפ הציגו בקצרה את הזדמנות ההשקעה בפני אנג’לים וקרנות הון סיכון.

6- הנספחות סייעה בארגון 5 משלחות עיסקיות לישראל.

פעילות זו הניבה מספר לא מבוטל של קשרים עיסקיים ושל סיפורי הצלחה – חברות שהשיגו השקעה, קשרים עיסקיים שהובילו לעסקאות, חברות שמצאו מפיצים, יישום פיילוטים בחברות אמריקאיות, פתיחת חנויות ישרלאיות בשוק ועוד.

היקפי פעילות אלה מחזקים את העובדה כי החוף המזרחי בארה”ב הוא יעד מרכזי לחברות ישראליות וכי הנספחות מספקת שרות בעל ערך לחברות ישראליות המבקשות לפעול בשוק.

לפרטים נוספים על פעילותנו אנא היכנסו לאתר שלנו – http://itrade.gov.il/us-ny

full room

Road Show מדעי החיים, ניו יורק, ינואר 2013

צור קשר עם:

נילי שלו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל