ראשי ענקית התוכן והמולטימדיה טכניקולור מגיעים לבחון השקעות בישראל

חברת טכנולוגית הבידור והתוכן טכניקולור  אב בעלת מחזור המכירות של כ-5 מיליארד דולר, המעסיקה כ-14,000 עובדים ברחבי העולם, מעוניינת לעמוד בחזית החדשנות הטכנולוגית. הנהלת החברה הבכירה מגיעה לביקור עמוס בו שבוע ימים בארץ במסגרתו תפגוש קרנות השקעה, חממות, משקיעים פרטיים, חברות זרות שהקימו מרכז מו”פ בארץ, חברות סטרט אפ וגורמים שונים במשרד הכלכלה. חברת טכניקולור מחזיקה 4 מעבדות טכנולוגיות במקומות שונים בעולם ובכך מקבעת את מעמדה כמרכז של פטנטים טכנולוגיים אשר נמצא בשימוש במוצרים רבים בחיי היום יום.

מנכ”ל החברה פרדריק רוז (Frederic Rose) שם לו למטרה למצב את חברת טכניקולור כחברה מובילה בכל נושאי הבידור הביתי, החל מ”אינטרנט של דברים” הכולל שליטה מרחוק בכל מוצרי החשמל בבית, דרך טלוויזיות חכמות ומרכזי מולטי מדיה ביתיים וכלה בטכנולוגיות תמונה ווידאו מתקדמות לשיפור חוויות הצפייה ואיכות התמונה. החברה מובילה בתחומי הקולנוע הביתי והמסחרי. מעבר לכך החברה פעילה בכל העולם הדיגיטלי של משתמשי הקצה, כך ש-80% שמוצרי האלקטרוניקה הביתיים משלבים פטנטים של חברת טכניקולור.

אני שמח במיוחד, כיוון שישנה כאן הזדמנות יוצאת דופן של חברת ענק שעד היום לא היתה לה כל נוכחות בארץ שאומרת בגלוי שישראל היא אחד מ-2 מוקדי החדשנות המובילים בעולם. מנכ”ל החברה קבע שכל ההנהלה הבכירה תיקח חלק בביקור ובכך יצר אמירה מאד חזקה שמבטאת את הרצון של טכניקולור לעשות עסקים בישראל. החברה בוחנת השקעה בחממה של המדען הראשי, ממשקים טכנולוגים עם רקע אקדמי וטכנולוגיות בשלות יותר של חברות סטרט אפ.

במסגרת הביקור תיפגש הנהלת החברה עם הנשיא פרס, המדען הראשי, תקיים מספר פגישות עם קרנות הון סיכון ותפגוש עשרות רבות של חברות סטארט אפ שעברו בחינה מקדימה על ידי החברה. תוכנית הביקור בארץ הוכנה על ידי ראש ענף הניו מדיה במכון היצוא, לי אבירם, שיזמה את מרבית הפניות לחברות ולגופים השונים.

צור קשר עם:

גילי עובדיה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל