סמינר מקצועי לקידום הזדמנויות רכש באו”ם

הנספחות המסחרית בניו יורק בשיתוף עם המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי, המחלקה לעניינים מדיניים באו”ם במשרד החוץ והמשלחת הקבועה של ישראל לאו”ם בניו-יורק מזמינים אתכם להשתתף בסמינר מקצועי ומפגשים עסקיים בהם יטלו חלק פעיל מנהלי רכש ממטה האו”ם בניו-יורק, קציני רכש מכוחות השלום באפריקה וארגוני סיוע שונים. הארוע יערך ב-29-30 בינואר 2014, בהשתתפות בכירים מחטיבת הרכש במטה בניו יורק, קציני הרכש מכוחות השלום באפריקה, ונציגים בכירים של סוכנויות וארגוני או”ם נוספים.

חברות שישתתפו תקבלנה סקירה על תוכניות ונהלי רכש של חטיבת הרכש, רישום חברות כספק מורשה ומפגשים עסקיים עם בכירים בחטיבת הרכש, סוכנויות, כוחות שלום וארגוני הסיוע של האו”ם.

האירוע הינו נדבך נוסף, שמטרתו להגביר את המעורבות וההשתלבות של חברות ישראליות בתוכניות הרכש השונות של האו”ם וארגוניו וכמובן לשפר את סיכויי הזכייה של חברות ישראליות במכרזים אותם מפרסם האו”ם. בשנת 2013 האו״ם רכש מוצרים ושירותים בסכום כולל של 15.4 מיליארד דולר. התחומים התעשייתיים אשר יעמדו במוקד הפעילות והמפגשים העסקיים, רבים ומגוונים והם כוללים, בין היתר: פתרונות למקרי חירום, אסונות טבע וניהול משברים, אבטחה ובטחון (HLS), טיפול במים (טיהור, התפלה, מחזור, אחסון וכו’), אנרגיות חלופיות, תקשורת (ICT), תוכנה, סיוע הומניטארי, חינוך, שירותי בריאות (מכשור רפואי, ציוד לבתי חולים וכו’), כלי רכב, חלקי חילוף ופתרונות בתחום התחבורה ועוד.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לנספחות בניו יורק.

צור קשר עם:

נילי שלו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל