סדרת כתבות – 8 החברות המבטיחות בברזיל – חלק שני- VEDUCA

CARLOS SOUZA

קרלוס סואוזה (Carlos Souza) היזם בן ה-32 , המפתח של הפלטפורמה לקורסים המתנהלים באינטרנט בשם ‘Veduca‘, מסביר כי הוא חקר מאות מודלים עסקיים בארה”ב לפני שהוא פתח את החברה שלו.

סואוזה אימץ את המודל המשמש אתרי אינטרנט כדוגמת ‘Coursera‘ המספקים גישה חופשית לשיעורים באוניברסיטאות גדולות, תוך הוספת כתוביות לכל התוכן הזמין.

“חדשנות מגיעה מהעתקה ראשונית. זה חסר תועלת להתעלם ממה שאחרים כבר עשו ולהתחיל בניסיון להמציא מחדש את הגלגל. כאשר אתה מביט בשוק, נקודת ההתחלה שלך חייבת להיות זהה או דומה לאלו של האחרים,” מסביר איש העסקים.

הפלטפורמה, שהושקה בשנת 2012, זכתה לעניין רב במהירות, אומר הממציא. לדבריו, בשנה הראשונה של המיזם נרשמו 3 מיליוני כניסות.

נפח זה הביא עמו השקעות ותשומת לב: בפברואר הודיעה החברה כי היא קיבלה תרומה בסך 1.5 ריאל ברזילאי מקבוצת מקמילן (Macmillan).

באותה שנה החברה הוכתרה ע”י אתר האינטרנט ‘The Next Web‘ כחברת ההזנק הלטינו-אמריקאית המבטיחה ביותר. כעת, החברה מבקשת לפרסם את החידושים שלה לפני שחברות אחרות שנתנו לה השראה לכך ייעשו זאת.

בשבוע שעבר, החברה השיקה תוכנית ללימודי הנדסה ומנהל עסקים (MBA) דרך הפלטפורמה שלה. הקורסים בתחומים אלו יועברו ע”י פרופסורים מהאוניברסיטאות USP ו-UFSC  (האוניברסיטה הפדרלית של סנטה קטרינה).

מקור: http://www1.folha.uol.com.br/mercado/2013/10/1351895-veja-8-empresas-que-chamaram-a-atencao-fora-do-pais.shtml

צור קשר עם:

רועי רוזנבלט ניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל