סדרת כתבות – 8 החברות המבטיחות בברזיל – חלק ראשון – Bug Agentes Biológicos

 

האגרונום דיאוגו קרווליו (Diogo Carvalho), השותף המייסד של חברת Bug – Agentes Biológicos, מספר כי אנשים המבקרים בחברה שלו מופתעים מהפשטות הבולטת בה. זאת לאור העובדה כי החברה, שמקום מושבה בעיר Piracicabaבמדינת סאו פאולו, הוכתרה כאחת מהחברות החדשניות ביותר בעולם, בהתאם לדירוג של הפורום הכלכלי העולמי. המוצר החדשני של החברה הוא הגידול בקנה מידה נרחב של צרעות שנועדו לשם בקרה טבעית של מזיקים ואשר משמשות כחלופה לקוטלי מזיקים.

לאחר קציר היבולים, הצרעות מתות ולכן לא נוצר כל חוסר איזון במערכת האקולוגית, כך אומר קרווליו.

הצרעות המגודלות בחברה נמכרות לכל האזורים בברזיל, למעט אזור הצפון. הצרעות פעילות בעיקר במטעים של סויה ושל קני סוכר. לחברה יש מתקני ייצור בעריםPiracicaba  ו- Charqueado(במדינת סאו פאולו).

קרווליו אומר כי למרות תשומת הלב שהחברה קיבלה בעקבות הזכייה בפרסים, בשלב זה החברה תמשיך לצמוח באופן בלבדי בשוק המקומי, ששם עדיין קיימות הזדמנויות רבות.

קרווליו חש כי החברה שלו אמורה להוביל לשינוי באופן שבו פועלים המתחרים שלה: “החברות הרב-לאומיות הולכות לבצע הערכה מחודשת של המוצרים שלהן. הן תראינה כי חשוב להציע פתרונות ארוכי-טווח.”

BUG 2

         בתמונה למעלה:  דיאוגו קרווליו (Diogo Carvalho), השותף המייסד של חברת , Bug Agentes Biológicos, זוכת פרס ” חלוצי הטכנולוגיה” (Technology Pioneers).

מקור: http://www1.folha.uol.com.br/mercado/2013/10/1351895-veja-8-empresas-que-chamaram-a-atencao-fora-do-pais.shtml

 

צור קשר עם:

רועי רוזנבלט ניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל