משלחת אנשי עסקים מאורגון מגיעה לישראל בחיפוש אחר הזדמנויות עסקיות

שמח לבשר על משלחת אנשי עסקים מאורגון בעקבות השקת הנספחות המסחרית החדשה של משרד הכלכלה בעמק הסיליקון (סן פרנסיסקו):

יקור המשלחת, שתשהה בארץ עד ה-21 באוקטובר, אורגן על ידי הנספחות המסחרית החדשה של משרד הכלכלה בסן פרנסיסקו בשיתוף הארגון לפיתוח כלכלי של מדינת אורגון בארה”ב ובראשה עומד נשיא אחת מחברת ניהול תשתיות התחבורה הגדולות בחוף המערבי, המנהלת סחר בהיקף של 13 מיליארד דולר בשנה. מעבר להתמקדות הטבעית בעמק הסיליקון על הזדמנויותיו הרבות לתעשייה הישראלית, הנספחות המסחרית החדשה במערב ארה”ב, שמה לה למטרה לפתח את קשרי המסחר גם עם מרכזי סחר משמעותיים כגון העיר פורטלנד במדינת אורגון, המהווה אחד ממוקדי הסחר המרכזיים בחוף המערבי, ומכאן החשיבות הרבה שאנו מייחסים למשלחת זו.

משלחת מונה 20 מנהלים בכירים של חברות ענק וגופי השקעה מארה”ב הגיעה השבוע לביקור מקיף בישראל. המשלחת, השוהה בישראל במטרה לתור אחר השקעות ולבחון שיתופי פעולה פוטנציאליים עם חברות ישראליות הינה רב תחומית וכוללת נציגים מתחומי התשתיות, האנרגיה הירוקה, קרנות הון סיכון, הנדסה, אלקטרוניקה ועוד. ביקור המשלחת, שתשהה בארץ עד ה-21 באוקטובר, אורגן על ידי הנספחות המסחרית החדשה של משרד הכלכלה בסן פרנסיסקו בשיתוף הארגון לפיתוח כלכלי של מדינת אורגון בארה”ב. בראש המשלחת עומד נשיא חברת PORT OF PORTLAND , מר ג’ים קרטר, המנהלת את נמלי הים והתעופה של העיר פורטלנד. נמל פורטלנד נחשב לאחד מנקודות הכניסה והיציאה הגדולים ביותר בארה”ב של סחורות עם יותר מ-17 מיליון טונות של סחורות העוברים בו מידי שנה. שווי הסחורות העוברות במתקני החברה הינו כ-13 מיליארד דולר בשנה. בנוסף למר קרטר תכלול המשלחת את נשיא חברת ההנדסה הבינלאומית Century 3 Inc. המנהלת פרויקטים הנדסיים בקנה מידה גדול ביבשות אמריקה, אירופה ואסיה. רבות מלקוחותיה של החברה האמריקאית הינן חברות הנמצאות ברשימת 500 הגדולות בעולם של המגזין “פורצ’ן”.  כמו כן ייטלו חלק במשלחת, בין היתר, מנהל קרן הון סיכון ומנהל חברת אנרגיה גדולה.

במהלך שהייתם בארץ מבקרים חברי המשלחת במספר כנסים ותערוכות מרכזיים בהם כנס החדשנות הטכנולוגיתDLD  שהתקיים בראשית השבוע בתל אביב וכן בתערוכת המים WATECH 2013 שתתקיים בשבוע הבא במרכז הירידים (גני התערוכה) בתל אביב. בנוסף, יפגשו חברי המשלחת עם יזם הטכנולוגיה יוסי ורדי ויבקרו במספר חברות סטארט-אפ בתל-אביב. עוד תבקר המשלחת בירושלים ותקיים פגישות עבודה עם קרן ההשקעות JVP וקרנות הון סיכון נוספות, תסייר בפארק התעשיות על שם סטף ורטהיימר בצפון הארץ ותיפגש עם נציגי חברות בתחום הציוד הרפואי.

צור קשר עם:

גילי עובדיה

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל