סדרת כתבות – 8 החברות המבטיחות בברזיל – חלק חמישי- Queremos

מופעי מוזיקה

השותפים במיזם ‘Queremos‘, אתר אינטרנט מריו דה ז’ניירו המסייע לאוהדים וללהקות זמר לארגן יחדיו מופעי מוזיקה, פגשו במשקיע הראשי שלהם לאחר שהעבירו מצגת באירוע של חברות טכנולוגיות (TechCrunch Disrupt), בשלהי השנה הקודמת בסן פרנסיסקו, ארה”ב.

ההכרה בהם סייעה להם לחדור לשוק האמריקאי, וכעת יש להם משרד בעיר ניו-יורק. “המצגת שהצגנו בתחרות עדיין מופיעה באתר האינטרנט שלנו,” אומר השותף בן ה-35, ברונו נטל ( Bruno Natal). כיום, הם עובדים על כיוונון הפלטפורמה כך שתוכל לענות באופן טוב יותר על הצרכים של מפיקי מופעי מוזיקה ואמנים מבצעים מארצות הברית. לדוגמה, קיימים מיזמים עכשוויים לארגון מופעים של הזמרת המוכרת לנה דל-ריי.

 concert

צוות המיזם ‘Queremos’ במשרדם שב-Botafogo, בריו דה ז’ניירו.

המיזם ‘Queremos’ החל בחודש אוגוסט 2010. להקה בשם ‘Miike Snow‘ תיכננה להגיע להופעות בברזיל, אולם היא לא התכוונה להופיע בריו. לדבריו של שותף נוסף במיזם, טיאגו קומפגנוני ( Tiago Compagnoni), תושבי העיר “רכשו כרטיסים ברגע האחרון תוך שהם אומרים כי אם ירד גשם ביום המופע הם לא יגיעו, וכי אם תופיע השמש הם ילכו דווקא לים ויהיו עצלים מכדי לצאת.” לפיכך יוצא שהסיכון להפסיד את עלות ההשתתפות במופע גבוה.

החברה מארגנת מופעי מוזיקה רק כאשר נמצא בקהל מספר מינימלי של אוהדים. הם מוכרים כרטיסים מראש, ואם מספר מינימלי של כרטיסים אכן נמכר, הם מאשררים את קיום המופע. כעת, הם מפרסמים ומוכרים כרטיסים גם לאירועים שהם עצמם לא מארגנים.

מקור:  http://www1.folha.uol.com.br/mercado/2013/10/1351895-veja-8-empresas-que-chamaram-a-atencao-fora-do-pais.shtml

צור קשר עם:

רועי רוזנבלט ניר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל