ממשלת ישראל ועריית שיקגו מרחיבות את השת”פ בתחום המים

השבוע יקיימו הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה בשיקגו והקונסוליה הכללית של ישראל למערב התיכון יחד עם מחלקת המים של העיר שיקגו סדנא בתחום תשתיות מים עירוניות.

תעשיית המים הישראלית והניסיון הצבור בישראל נמצאים בחזית ההתמודדות הגלובלית עם שימור משאבים טבעיים. לאור זאת, ממשלת ישראל משקיעה משאבים רבים בקידום תעשיית המים הישראלית כמנוע לצמיחה כלכלית. כחלק ממאמצים אלה יבקרו שני נציגים מרשות המים הישראלית, יונתן ריכטר, סגן המהנדס הראשי של רשות המים, ודני לקר, סמנכ”ל מינהל וארגון של הרשות ומי שהיה במשך 7 שנים אחרי על נושא הביטחון ומוכנות לחירום ברשות, וינהלו סדנת עבודה שתתמקד במדיניות ניהול משק מים, אבטחת מים, איתור נזילות ושימור וחיסכון במים.

הסדנא תתקיים בשיתוף עם מחלקת המים של העיר שיקגו וישתתפו מספר מהנדסים של מחלקת המים בראשות נציב המים של העיר. ראש העיר שיקגו, רם עמנואל, העמיד את נושא המים בראש סדר העדיפויות של משרדו, מתוך הבנת חשיבות הנושא וכוונה להפוך את שיקגו למרכז עולמי לתעשיית המים. שיתוף הפעולה עם ישראל מעיד על ההכרה בישראל כמובילה עולמית בתחום. בנוסף, צפויים להגיע כ-15 נציגים של תאגידי מים מאזור המערב התיכון של ארה”ב מתוך כוונה להרחיב את שיתוף הפעולה במים של ישראל עם האזור.

הסדנא הינה פעילות נוספת בשורה של פעילויות בתחום המים שקיימנו בשנים האחרונות. אנחנו רואים כי יש צמא רב לידע, לניסיון ולפתרונות שישראל מציעה.

צור קשר עם:

יריב בכר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל