משלחת חברות תוכנה תגיע לניו יורק ב- 10 ביולי

ב-10 ביולי תגיע לניו יורק משלחת של 15 חברות תוכנה מישראל. המשלחת הינה פרי יוזמת ארגון MIW , שפנה לנספחות המסחרית בניו יורק בבקשה לשיתוף פעולה.

החברות האמריקאיות שאישרו השתתפותן כוללות את BARCLAYS, CITY BANK. DOW JONES, GOLDMAN SACHS, MORGAN STANELEY ועוד.

ניו יורק מאכלסת חברות פיננסיות מהגדולות בעולם, שמעסיקות עשרות אלפי עובדים ובעלות תשתיות תקשורת ומידע מורכבות וגדולות. חברות אלה מתמודדות עם מספר לא מבוטל של אתגרים טכנולוגיים ובכלל זה אתגרים הקשורים בשיפור השירות ללקוח דרך מגוון פלטפורמות, בעיות אבטחה, טיפול ב-Big Data הכוללות איסוף המידע, אנליזה ואבטחת המידע וכן טיפול בסביבת עבודה מורכבת שבה עובדים משתמשים במכשירים ניידים פרטיים – BYOD. אין ספק כי ניו יורק הנה כר הזדמנויות עיסקיות עבור חברות טכנולוגיה ישראליות.

עם זאת  על החברות להבין שעבודה מול גופים פיננסיים גדולים הינה משימה מורכבת שמצריכה בשלות טכנולוגית של החברה, נסיון שיווקי ומחויבות ניהולית ופיננסית לתהליכי מכירה מתמשכים. החברות הישראליות ידרשו להראות מצויינות טכנולוגית ופתרונות שיעילים באופן משמעותי מפתרונות קיימים בשוק, נוסף על כך במרבית המקרים החברות האמריקאיות ירצו לוודא כי הפתרון המוצג כבר יושם אצל לקוחות גדולים אחרים, ויהססו להיות הראשונים לנסות מוצר חדש. אמנם מדובר בביצה ותרנגולות, אבל תמיד עדיף לבוא לפגישה עם גוף פיננסי אמריקאי לאחר שניתן להראות את תוצאות מיישום הטכנולוגיה בגוף ישראלי / אמריקאי מוביל.

לפרטים נוספים על הארוע http://itrade.gov.il/us-ny/events/nyc-match-2013/

צור קשר עם:

נילי שלו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל