חברות ישראליות משתתפות בסמינר מים של הבנק העולמי

בין ה-10 ל-13 ביוני תערוך יחידת הקישור למגזר העסקי של הבנק העולמי ((PSLO- The Private Sector Liaison Officers סמינר בוושינגטון תחת הכותרת של “פיתוח בר קיימא- אתגרים והזדמנויות למגזר העסקי”. התוכנית מתמקדת בהזדמנויות עסקיות בתחומי המים והסניטציה במוסדות הפיננסים הבינלאומיים. בסמינר צפויות להשתתף 48 חברות וארגונים מהמדינות הבאות- אוסטריה, קנדה, צרפת, גרמניה, ישראל, איטליה, פיליפינים, ספרד, בריטניה וארה”ב.

 

הסמינר מיועד לחברות עסקיות, אינטגרטורים, יועצים, יצרני ציוד וספקים מרחבי העולם. מטרת הסמינר היא לחשוף את החברות לפרויקטים עתידיים ולהכיר טכנולוגיות, מוצרים ושירותים האטרקטיביים לשווקים המתעוררים. הסמינר יספק הזדמנויות עסקיות ואפשרות ליצירת דיאלוג עם ראשי הצוותים של הפרויקטים בבנק העולמי וכן אפשרות לשיתופי פעולה עם חברות בינלאומיות נוספות. הסמינר כולל הרצאות של בכירים מהמוסדות הפיננסים הבינלאומיים ואירועי הכרות עם בכירים מקבוצת הבנק העולמי, הבנק לפיתוח אמריקה, MCC והבנק לפיתוח אסיה.

 

הנספחות המסחרית של ישראל בוושינגטון עדכנה חברות ישראליות הפועלות בתחום המים והסניטציה אודות הסמינר. בתיאום איתנו, חמש חברות ישראליות צפויות להשתתף בסמינר. בנוסף לסמינר, נקבעו לחברות פגישות עם גורמים רלוונטיים מהמוסדות הפיננסים.

 

סמינר דומה לחברות אנרגיה יתקיים בתחילת נובמבר. חברות המעוניינות להשתתף מוזמנות ליצור קשר עם ענת כץ anat.katz@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

ענת כץ

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל