לראשונה ביתן ישראלי ב-OTC

בין התאריכים 6-9 במאי 2013 התקיימה כמידי שנה אחת התערוכות המרכזיות בתחום קידוחי הגז והנפט אליה הגיעו מעל 100,000 משתתפים מרחבי העולם.

זו הפעם הראשונה שהנספחות המסחרית ביוסטון יזמה הקמת ביתן ישראלי בתערוכה

לראשונה הוקם ביתן ישראלי באחת התערוכות הגדולות ביותר בעולם בתחום קידוחי הגז והנפט, תערוכת ה-OTC (Offshore Technology Conference). התערוכה התקיימה ביוסטון, טקסס, בין התאריכים 6-9 במאי. 

לתערוכה הגיעו שתי משלחות ישראליות:

משלחת שגויסה ע”י מכון הייצואמשלחת של 9 חברות ישראליות שהציגו בביתן הישראלי. מטרתם הייתה  קיום מפגשים עם חברות גז ונפט גדולות על מנת להציע להן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים שפותחו על ידם, רובם בתחום טכנולוגיות המים.

שמות החברות:   Nirosoft, atlantium, hop-pth,  PCT,  Dorot, Eltav, Filter safe, IO-SAT, EMCO

משלחת שגויסה ע”י איגוד מחפשי הגז והנפט – משלחת של 5 חברות ישראליות המחזיקות באישורי קידוח בישראל. מטרתם הייתהמציאת משקיעים פוטנציאליים ושיתופי פעולה עם חברות גז ונפט.

 שמות החברות:  Delek Drilling, Israel Opportunity, Globe Exploration, Isramco , Krief       

האירוע הוגדר על ידי כל החברות המשתתפות כמוצלח מאוד. מפידבקים ראשוניים שקיבלנו מחברי המשלחת הישראלית  נראה כי היו מרוצים מאוד מתוצאות התערוכה. לדבריהם, הביתן הישראלי איפשר להם להציג בתערוכה בסדר גודל שכזה ולהיפגש עם חברות ענק בתחום הגז והנפט. כולם סיכמו פה אחד כי היו להם פגישות איכותיות רבות והגדירו את התערוכה כאחת התערוכות המוצלחות בהן לקחו חלק.

במהלך ימי התערוכה התקיימו מעל ל-250 פגישות.

השחקנים המרכזיים עימם התקיימו הפגישות:

baker Hughes, BP venture, flour, Core Labs, Halliburton, Cameron, Hess, Chevron ,ConocoPhillips FMC, schlumberger, simens, water standards, Worley parsons, Weather Ford, algoa, Nobel Energy,  GE, Shell, Baroid , Aker solutions, Veolia Water, Control Folw inc., Exxon Mobil ועוד רבות אחרות.

עבור המשלחת של איגוד מחפשי הגז והנפט, תואמו במסגרת ה-OTC  פגישות עם חברות פוטנציאליות ועם משקיעים פוטנציאליים כגון BP venture, Worley parsons, Farlie Turner & CO. , DS, Control Folw inc. ועוד

ב-6.5.2013 קיימנו אירוע קבלת פנים אליו הוזמנו משקיעים פוטנציאליים וחברות גז ונפט גדולות. האירוע התקיים במתחם ה-VIP של ב-OTC והגיעו אליו מעל 150 איש. במהלך האירוע הציגו חברות המשלחת של האיגוד את פעילותיהם והזדמנויות שיתופי פעולה והשקעה שונות. באירוע הציגו גם מר קיט אליוט, סגן נשיא בכיר של נובל אנרג’י ומר קן הייאט ממשרד המסחר האמריקאי שהגיע במיוחד לאירוע מוושינגטון.

צור קשר עם:

מיכל נידם-וקסמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל