ביו שיקגו בזווית קנדית

בשבוע שעבר הובילה לשכת המדען הראשי (מדע”ר) בראשות סגן המדע”ר ד”ר אברהם גרוס ובניהול צוות מתימו”פ, משלחת של 20 חברות מובילות לתערוכת BIO שהתקיימה השנה בשיקגו. הנספחות המסחרית האחות בשיקגו בראשות יריב בכר ארגנה עבור המשלחת אירועים אשר נועדו להעצים את החשיפה הישראלית דוגמת סמינר יעודי לשיטות הפעולה בצפון אמריקה (כפי שניתן להתרשם מהפוסט הבא: הקישו כאן).

הצוות הבכיר ממשרד הכלכלה שכלל את ד”ר גרוס סגן המדע”ר וד”ר אורה דר, ראש תחום מדעי החיים בלשכת המדע”ר,  ביחד עם חברות חוד טכנולוגי היוו מצע איכותי לקיום מפגשים עם בכירים קנדים. מפגשים נועדו לאפשר לאורחים להתרשם מהטכנולוגיה הישראלית ולייצר הזדמנויות G2G לטובת המשך שת”פ פורה בין המדינות.

במסגרת זו אירחנו בביתן הישראלי בשיקגו את שר החדשנות של ממשלת אונטריו, ד”ר ראזה מורידי. אשר גילה בפגישה מקדימה שערכתי עמו בקיאות בנוגע להייטק הישראלי וההערכה רבה להישגים הטכנולוגיים של ישראל. לציין כי לישראל ולאונטריו יש קרן מו”פ משותפת וביקורים מעין אילו מהווים הזדמנות נפלאה להעמיק ולחזק את הקשר בין המדינות.

photo 3

שר החדשנות של אונטריו ד”ר ראזה מורידי, ראש תחום מדעי החיים ד”ר אורה דר, סגן המדע”ר ד”ר גרוס.

בנוסף, במסגרת סמינר ייעודי שערך הנספח בכר לחברות הישראליות עם לשכת המדע”ר ומתימו”פ, אירחנו את המדען הראשי של קוויבק ד”ר ראמי קוריון אשר נאם בפני אורחי האירוע. קוויבק שלה אגד גדול של חברות מתעשיית מדעי החיים מהווה בהחלט יעד ומטרה לשת”פ מו”פ ופוטנציאל עסקי רב. אנו מקווים שהשתתפותו של מר קוריון באירוע הישראלי תסייע בהעמקת הקשר והשותפות מול פרובינציה חשובה זו.

בסמינר התארחו גם נציגי ממשל וחברות מן הפרובינציות השונות ולסיום התקיימה פגישת עבודה עם סגן שר הבריאות של פרובינציית מניטובה במטרה לבחון הזדמנויות לשת”פ.

הנספחות המסחרית בקנדה תמשיך לפעול באירועים גלובליים בהם משתתפים ישראלים וקנדים בכדי לאפשר מפגשים הן בדרגי הממשל (G2G) והן בין החברות (B2B)  במטרה ליצר הזדמנויות עיסקיות ושת”פ לחברות הישראליות.

בברכה,

רן יחזקאל

נספח מסחרי קנדה

 

צור קשר עם:

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל