אז למה בכלל אני צריך לעבוד איתכם? טוב ששאלת!

השאלה בכותרת זו שאלה לגטימית שאני מקבל לעיתים קרובות מחברות מקומיות ולפעמים ישראליות. הרי היום בעידן שכל המידע נמצא און ליין ויש לך אפשרות גישה כמעט לכל אדם דרך הרשתות החברתיות – איפה נמצא הערך המוסף של עבודה עם הנספחות הכלכלית? מה אנחנו נותנים שחברות לא יכולות לקבל במקום אחר?

בשבועות האחרונים, במסגרת העבודה השוטפת של הנספחות, נתקלתי ב-2 סיפורים שיכולים להמחיש במעט את הערך המוסף והיתרון של נספחות כלכלית ולמה זה חשוב להיות איתנו בקשר

כמובן שלא אזכיר שמות ספציפיים של חברות עקב שמירה על מידע עסקי אז תצטרכו להאמין לי בנושא הזה 🙂

הסיפור הראשון הוא על חברה מקומית בתחום הציוד רפואי. מדובר על מפיץ בינוני שהתחלנו לבצע בשבילו מס' פרויקטי סקאוטינג על מנת לייצר להם שותפויות עם חברות ישראליות מובילות. לאחר שהתחלנו את תהליך הסקאוטינג מולם ובירור הצרכים, פנה אלינו המנכ"ל ואמר שיש חברה ישראלית עם מוצר מעניין שהוא ניסה לפנות אליהם מס' פעמים אבל לא הצליח לקבל תשובה.

התחלנו לברר ואמנם לא הכרנו את החברה הישראלית לפני אבל דרך נספחות אחרת שעובדת איתה הצלחנו להגיע למנכל"ית. בשיחה איתה היא אמרה בכנות שמכיוון שלא הכירה את החברה המקומית היה נדמה לה שמדובר בעוקץ ולא בחברה רצינית. לאחר שנתנו לה סקירה על החברה והראנו לה איזה פרויקטים משותפים יש לנו, המנכ"לית הסכימה לפגישה וזה הוביל לחתימה על הסכם הפצה עם פוטנציאל של מכירות בסדרי גודל נאים מאוד

הסיפור השני הוא על אינטגרטור מקומי בתחום המכרות שהיה בקשר עם חברה ישראלית לגבי טכנולוגיה להטמעה באחד המכרות שהם עובדים איתם. הפנייה לחברה הישראלית נעשתה באופן עצמאי ובאמת היה התחלה מוצלחת ואפילו עשו דמו ללקוח הסופי שהיה מרוצה. הלקוח הסופי הוציא הזמנה למערכת אחת לפיילוט לכמה חודשים והעביר לאינטגרטור אבל כאשר האינטגרטור פנה לחברה הישראלית הוא נתקל בסירוב.

הסתבר שהחברה קיבלה פרויקט גדול יותר במדינה אחרת באירופה והחליטה לא להמשיך את ההתקשרות. התקשר אליי האינטגרטור לחוץ מאוד כי אם הוא לא מקבל את המערכת אז היחסים שלו עם הלקוח הסופי מסתיימים. תוך כמה שעות עשינו מס' שיחות עם חברות ישראליות נוספות שמייצרות מערכות דומות, וידאנו עד כמה שאפשר את המוכנות והרצון שלהם לעבוד על הפרויקט המדובר וחיברנו לאינטגרטור המקומי. לאחר שבוע כבר הייתה מערכת בדרך להתקנה אצל הלקוח הסופי לבחינה של הטכנולוגיה.

אז כן, אומנם אלו 2 סיפורים אנקדוטליים אבל אני מאמין שזה מסביר ונותן פרספקטיבה מעט שונה על אופן העבודה ולמה אנחנו נמצאים פה ולמה כדאי להשאיר אותנו בלופ.

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה ואנחנו ננסה לסייע ככל הניתן!

צור קשר עם:

עמית לב

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל