חקלאות באפריקה 101- בואו לשמוע מהשטח

חברות אגרוטק ישראליות שפעילות באפריקה? עוד לא פעילות אבל מעוניינות להיכנס לשוק?

הוובינר הזה הוא במיוחד בשבילכן!

מעל 60% מהאפריקאים הם חקלאים קטנים וחקלאות מהווה ל23% מהGDP  באפריקה (שמתחת לסהרה). על פי הערכות שמרניות יחסית נראה שבעזרת השקעה בטכנולוגיות וגידול יעיל יותר החקלאים האפריקאים יכולים להכפיל ואף לשלש את התוצרת החקלאית של היבשת ולהביא לצמיחה כלכלית משמעותית ביבשת (הנתונים מתוך דו"ח של חברת מקינזי).

עד כאן נשמע כמו הזדמנות מדהימה? והיא אכן מדהימה אך כגודל הפוטנציאל כך גודל האתגר. כל מי שניסה יכול לספר ששוק החקלאות האפריקאי הוא מהמאתגרים ביותר בעולם. שילוב של כמות גדולה של חקלאים קטנים, מבנה שוק מבוזר ומורכב מאוד, חסמים תרבותיים ונגישות מוגבלת לאשראי יוצרים מציאות שבה היכולת להכניס טכנולוגיה, מוצר או שירות חדשים היא לגמרי אומנות.

מי שמנסה לפעול באפריקה, כמו שהוא פועל במקומות אחרים בעולם, סיכוי טוב שלא יצליח. אבל מי שייקח את הזמן להכיר את האתגרים, לבנות אסטרטגיה מתאימה, ויהיה מוכן להשקיע זמן ומשאבים עבור הכניסה לשוק יגלה עולם חדש של הזדמנויות לצמיחה עבור החברה שלו.

כדי לסייע במהלך הזה חברנו יחד, נספחויות אפריקה על מנת להציע לכם הזדמנות ייחודית לשמוע ישירות מהשטח בלי פילטרים (כמעט) על ההזדמנויות המכשולים ואסטרטגיות כניסה מומלצות לשוק. במהלך הסמינר תשמעו את אלברטה מייסדת עמותה מדהימה שעובדת עם אלפי חקלאים בשנה על המציאות בגאנה, והזדמנויות לחברות ישראליות ואז נפתח את הבמה לפאנל חוצה יבשת עם המומחים שלנו בגאנה, קניה ודרום אפריקה על החוויות שלהם מעבודה עם חברות ישראליות בשווקי היעד, כללי אצבע של עשה ואל תעשה, ועוד. בואו עם שאלות טובות כי הדיון הוא העיקר.

אז הצטרפנו אלינו (בזום כמובן) ב26.1 בשעה 11:00 (זמן ישראל)

*האירוע יתקיים באנגלית*

לפרטים נוספים על האירוע ראו קובץ מצורף ITO_Africa 101 v5 (002)

להרשמה לאירוע לחצו כאן

לעוד מידע על חקלאות מאפריקה בדו"ח של מקינזי לחצו כאן 

צור קשר עם:

אילת קארפ

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל