מתחילים את 2021 בתנופה

לאחר כל הסיכומים של השנה שחלפה ואישור תכנית העבודה- הגיע הזמן להתחיל בעבודה.

אז אחרי שנה שהתחילה כרגיל ומהר מאוד עברה לחוסר וודאות ותסכולים, להסתגלות לעבודה וירטואלית, לאיסור טיסות, לקשיים לוגיסטיים ולסגרים ומסתיימת באופטימיות של חזרה למסלול שאנו מכירים עם תחילת מבצע החיסונים.

יחד עם זאת, עדיין חוסר הוודאות הוא רב; האם אכן נצליח להתגבר על הוירוס על שלל גרסאותיו החדשות ? תכנית העבודה של נספחות קניה אכן מתייחסת לחוסר ודאות זה ומשלבת פעילויות וירטואליות עם פעילויות "פיזיות".

תכנית העבודה 2021 עמוסה מאוד. השנה נתמקד בסקטורים הבאים: חקלאות, טכנולוגיות בריאות, סייבר, מים ובט"מ כאשר להם נוסיף גם מספר פעילויות בתחום החדשנות.

בתחום החקלאות מתכננים מספר ירידים חקלאיים ("פיזיים") אשר יתקיימו כל פעם במחוז אחר ויחשפו טכנולוגיות ישראליות לשלל גורמים מקומיים בתחום. היריד הראשון יתקיים ממש בקרוב ב 28 לינואר במחוז Embu החקלאי. פעילויות נוספות כוללות סדרת מפגשים (וירטואליים) עם גורמים בתחום בע"ח (לולים ורפתות), פרחים וחקלאות ימית ובסוף השנה משלחת מגדלי אבוקדו לישראל.

בתחום הבריאות נפעל לתאום פגישות עם חברות ישראליות במסגרת כנס MedInIsrael, סיוע בחיבורים בין חברות ישראליות וחברות קנייתיות במסגרת תערוכת Arab Health Dubai ונסגור עם משלחת מנהלי רכש ומפיצים לישראל בסוף השנה.

בתחום הסייבר נפעל לתאום פגישות עם חברות ישראליות במסגרת כנס Cybertech Dubai של חברת סייברטק הישראלית, נגייס משלחת לכנס Cyber Week בישראל.

תחום ביטחון המולדת הוא תחום חדש לנספחות ונקיים בו מספר פעילויות. נקיים פעילות בשת"פ עם סיב"ט, ומשלחת מישראל לתערוכת Secure Expo Africa בניירובי.

מעבר לפעילויות המרכזיות הללו נקיים עוד מספר רב של פעילויות מינוריות כמו מפגשי חברות, כנסי הסברה ותאום פגישות באירועים בינלאומיים.

אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר, ללמוד על הפעילויות באתר שלנו ודף הנספחות ב LinkedIn.

צור קשר עם:

ארנון ארבל

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל