הזמנה להשתתף בכנס החקלאות הווירטואלי הגדול ביותר במזרח אפריקה – AGRF

הנספחות המסחרית של ישראל בקניה בשותפות עם שגרירות ישראל ברואנדה ו Tony Blair Institute (TBI), שמחים להזמין חברות ישראליות וקרנות בתחום החקלאות להשתתף ב African Green Revolution Forum (AGRF), האירוע השנתי של ארגון Alliance for a Green Revolution (AGRA) אשר יתקיים ב 8-11 לספטמבר.

מה הוא ארגון AGRA וכנס AGRF?

AGRA הוא איגוד של שותפים הפועלים יחדיו לשיפור היכולות החקלאיות באפריקה. השותפים כוללים גורמים משפיעים בסקטור הפרטי, ארגונים ממשלתיים וחברות.

AGRF הוא כנס שנתי, אשר יתקיים השנה באופן ווירטואלי, אשר מפגיש גורמים שונים בתחום החקלאות במטרה לחזק חקלאים מבחינה פיננסית וידע, לפגוש גורמי ממשל לדיון על מדיניות חקלאית ולאתר שותפים עסקיים.

במסגרת הכנס (AGRF) יתקיים ארוע עסקי אשר נקרא Deal Room אשר משמש פלטפורמה לעסקאות בין גורמים שונים בסקטור החקלאי ביבשת. ב Deal Room יתקיימו הפעילויות הבאות:

  1. חיבור עסקים חקלאיים קטנים עם משקיעים
  2. פלטפורמת פגישות של קרנות השקעה עם מקבלי החלטות בממשל ובסקטור הפרטי
  3. חיבור בין חברות גדולות בסקטור החקלאי עם ספקים

הרשמה:

הרשמה ל Deal Room. קרנות ומשקיעים – נא להירשם בקישור הבא https://agrf.org/dealroom/ . לאחר סיום התהליך יש לשלוח מייל עם פרטים ל dealroom@agra.org עם העתק אליי nairobi@israeltrade.gov.il

הרשמה לאירוע הכללי https://agrf.missingsecond.com/Home/Register

השתתפות ב Deal Room היא הזדמנות מצוינת לחדירה לשווקים ביבשת ולהכרות עם שחקנים מרכזיים בתחום החקלאות, אשמח לראות אותך בין המשתתפים –

Invitation for Israel – Deal room – Final

צור קשר עם:

ארנון ארבל

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל