מחפשים טרנדים חדשניים מישראל

האזור המערבי של דרום אפריקה הוא אזור יפהפה לטיולים ודרך הגנים הוא אחד ממסלולי הטיולים המפורסמים בעולם. הרבה ישראלים נוסעים להתרשם מהנופים וממטעי היין הרבים באזור, מאחורי כל הפסטורליה הזו עומדת גם תעשייה משגשגת של פירות שמיוצאים לכל העולם.

דרום אפריקה מובילה עולמית בייצוא של פרות הדר, ענבים, תפוחים, אגסים, Stone fruits ועוד.

למעלה מ-10 מיליארד דולר ייצוא של מוצרי חקלאות יוצאו שנה שעברה מדרא"פ כאשר רובם הגיעו מהמחוז המערבי. ממפגשים שקיימנו בעבר עם חקלאים גדולים באזור נוכחנו לדעת שישנה הערכה רבה לחדשנות הישראלית וכן מספר לא מבוטל של חברות ישראליות שמבצעות פיילוטים/עובדות עם החקלאים במטרה לתת להם את הערך המוסף לגידולים שיש באזור.

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בדרום אפריקה, יחד עם רשות החדשנות, מארגנת משלחת בשבוע של ה-16 למרץ באזור המערבי של דרא"פ ובו תינתן הזדמנות ייחודית לחברות סטאטראפ ישראליות להציג בפני הגופים החקלאיים הגדולים ביותר כמו קואופרטיבים, ריטייל, בנקים ומשקיעים את מיטב החדשנות הישראלית בתחום האגרי-טק.

בשנה שעברה, במשלחת דומה של חברות ישראליות קיבלנו תוצאה יפה שהתבטאה בפיילוטים שנערכים כעת בדרא"פ ואף השקעה של מספר מיליוני דולרים באחת החברות ממשקיע דרום אפריקאי.

מקווים לראות תוצאות דומות גם השנה…

לפרטים נוספים הרשמה מוזמנים להיכנס ללינק המצורף:

https://innovationisrael.org.il/en/opencall/call-participants-delegation-south-africa?fbclid=IwAR3CAM16Hj_AxOgBrSFiVwAb1JiNkigz-KMwWFCnuQeG1iNAWhcUoayN9Lc

צור קשר עם:

עמית לב

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל