הזדמנות מיוחדת להיחשף לשוק הסייבר הגנאי- בלי לצאת מתל אביב

בימים אלו מתארחת בארץ משלחת עסקית בראשות שרת התקשורת של גאנה, שהגיעה להשתתף בתערוכת סייברטק. במשלחת אנשי ממשל ועסקים בכירים שמעוניינים מאוד לשתף פעולה עם חברות ישראליות, ולהביא פתרונות מתאימים להגן על המוסדות אותם הם מייצגים בגאנה.

במסגרת הביקור נחתם היום גם הסכם שיתוף פעולה בין מערך הסייבר של ממשלת ישראל לבין משרד התקשורת הגנאי (המשרד הממונה על הגנת סייבר במדינה). החתימה על ההסכם היא אבן דרך בקידום יחסי ישראל גאנה בתחום הסייבר ועבודתנו לקידום חברות ישראליות בגאנה בתחום זה.

כבר כיום פועלות בגאנה לא מעט חברות סייבר ועושות עסקים טובים. אך עם עליית התחום למודעות בעקבות מספר תקיפות סייבר שאירעו בשנים האחרונות בגאנה, כמו גם רגולציות שמוציאים גופי הממשלה השונים. הביקוש לפתרונות גבוה והפוטנציאל רב. הזדמנויות משמעותיות יש בתחום ההגנה על תשתיות קריטיות, שירותי הכשרה והדרכה בתחום הסייבר ופתרונות לעסקים בינוניים שמתקשים להתמודד עם העלויות של המערכות המסובכות והיקרות אך עדיין זקוקים לפתרון מניח את הדעת.

רוצים לשמוע יותר על מה שקורה בתחום בגאנה?

להכיר שחקני מפתח ושותפים פוטנציאלים מגאנה?

תצטרפו אלינו ביום חמישי הקרוב 30.1 לאירוע שולחן עגול סייבר גאנה-ישראל הראשון מסוגו. פרטים והרשמה בהזמנה המצורפת, או בפניה אלינו בפרטי.

*יש לציין שבניגוד למפורסם בפוסטר, התבשרנו ברגע האחרון שהשרה לא תוכל להשתתף באירוע אך כל שאר חברי המשלחת ובכללם אנשי ממשל בכירים יהיו גם יהיו (:

צור קשר עם:

אילת קארפ

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל