הזמנה לאירוע נטוורקינג עם ABSA – אחד הבנקים הגדולים בדרא"פ

הנספחות הכלכלית בדרום אפריקה ביחד עם מכון הייצוא ו RISE תל אביב מזמינים אתכם לאירוע נטוורקינג עסקי עם ABSA – אחד הבנקים הגדולים בדרא"פ וביבשת אפריקה כולה.

pexels-photo

ABSA הוא אחד מהבנקים הגדולים שנמצאים בדרא"פ ומחזיק בסניפים בלמעלה מ10 מדינות ביבשת אפריקה, כ- 40 אלף עובדים והכנסות של מיליארדים בכל שנה.

הבנק לוקח כל שנה שכבה של בכירים בבנק ללמוד ולהכיר טכנולוגיות ודרכי פעולה חדשניים במטרה להטמיע אותם בפעילות הבנק והשנה, בעקבות עבודה של הנספחות הכלכלית מול מקבלי ההחלטות בבנק, הוחלט לקיים סיור כזה בישראל שיתמקד בטכנולוגיות פינטק וסייבר.

הבנק גם מהווה שחקן מאוד גדול בתחום החקלאות וחלק גדול מהפרוטפוליו של הפעילות של הבנק נמצא אל מול המגדלים הגדולים ביבשת.

בנוסף, לאחרונה השקיע הבנק בחברה אגריטק ישראלית מתוך מטרה להכניס טכנולוגיות מתאימות.

מכיוון שהמשלחת הינה גדולה מאוד הנספחות הכלכלית יזמה ערב נטוורקינג עם כול חברי המשלחת על מנת ליצור חשיפה גדולה ככל האפשר לחברות ישראליות אל מול מקבלי ההחלטות,

באירוע יתקיים פאנל עם נציגים בכירים מ-ABSA על הזדמנויות ואתגרים שגופים פיננסיים מתמודדים אתם באפריקה בסקטורים מגוונים כגון, פינטק, סייבר, טלקומניקציה ועוד.

באירוע יהיו כ-30 בכירים מ-ABSA ממספר מדינות באפריקה וממס' תחומים כגון: Operations, Risk Analysis, Equity & Investment ועוד

* חשוב לדעת – האירוע הנ"ל הוא המשך לתכנית העבודה של הנספחות הכלכלית שתקיים משלחת סייבר בחודש יוני וכן משלחת ICT שתתקיים בנובמבר שבהן ניתן לחברות חשיפה גדולה יותר מול מספר רב של ארגונים בדרא"פ.

איפה ומתי? האירוע יתקיים ביום שני 8.4 ב- RISE , אחד העם 54, תל אביב בין השעות 18-20

האירוע ללא תשלום אך מחייב הרשמה מראש – מס' מקומות מוגבל

לאישור השתתפות ולאג'נדה נא להירשם בלינק המצורף

 

צור קשר עם:

עמית לב

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל