הזדמנות ייחודית לכניסה לשוק החקלאות הצומח בעולם- הצטרפו למשלחת חקלאות ביוני

ב3-5 ביוני תארח הנספחות הכלכלית בגאנה משלחת של חברות ישראליות בתחום החקלאות לסמינר עסקי ייעודי.

האירוע המתקיים בשותפות עם מכון הייצוא, לשכת המסחר גאנה-ישראל, הבנק העולמי, AGRA ומשרד החקלאות. מטרת המשלחת היא לחשוף את השוק הגנאי לטכנולוגיה הישראלית ולחבר בין החברות הישראליות המפתחות טכנולוגיות רלוונטיות לשוק החקלאות לבין החקלאים הגנאיים הזקוקים לחדשנות זו מאוד.

במסגרת האירוע יערך סיור לייעודי לחברות להיכרות עם סקטור החקלאות בגאנה וההזדמנויות בו. סמינר עסקי בהשתתפות למעלה מ150 בכירי סקטור החקלאות הגנאי, ויום פגישות B2B ייעודי לכל חברה במשלחת.

גאנה היא מדינה חקלאית ברובה עשירה מאוד במשאבי טבע ומצליחה לגדל כמות מרשימה ביותר של תוצרת חקלאית יחסית ייחודית. מלבד הקקאו בו היא מפורסמת, גאנה היא גם אחת מיצואניות הקשיו המובילות, מגדלת דקלים קוקוס, גומי, אננס, מנגו, כותנה, דגנים ועוד. אלא ששיטות הגידול המיושנות מביאות לכך שיעילות הגידול הינה נמוכה ויחד עם היעדר עיבוד מתאים ושרשרת אספקה מסודרת רבים מהגידולים אינם מנוצלים כראוי.

כך למרות שכ70% מהאוכלוסיה עוסקת בחקלאות גאנה נאלצת לייבא כמויות גדולות של תוצרת חקלאית ומזון, החקלאים נשארים עניים, התמריץ להשקיע בטכנולוגיות ולשבח את אופן הגידול קטן.

את המציאות הזו נחושה ממשלת גאנה לשנות, ומספקת תמריצים ותוכניות תמיכה הן לחקלאים המקומיים והן לחברות העלות טכנולוגיות רלוונטיות המעוניינות להיכנס לשוק הגנאי.

ישנה פתיחות ורצון רב בשוק המקומי להכניס טכנולוגיות ישראליות לאופן הגידול המסורתי, והנספחות מקבלת מידי יום פניות בנושא. המשלחת היא מבחינתנו הזדמנות לקחת את הפעילות צעד אחד קדימה ולזהות את ההזדמנות הייחודיות עבורכם!

צור קשר עם:

אילת קארפ

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל