בחירת בלוג

Newspaper texture on globe isolated on white background
פתיחת פנייה לנספח הכלכלי
הגשת בקשה לתעודת יצואן

רוצים להיפגש עם משלחת רב תחומית מאפריקה?

פורסם ע"י , נספח כלכלי- יוהנסבורג, דרום אפריקה , בתאריך 16 באוגוסט 2017

בין התאריכים 27-30 באוגוסט תערוך לשכת המסחר אפריקה ישראל AICC ׁ(לא להתבלבל עם לשכת המסחר אוסטרליה – ישראל) מפגש ראשון מסוגו בישראל. המשלחת בה חברים אנשי עסקים מטנזניה, דרום אפריקה, ניגריה, מוזמביק, קניה ועוד תהיה בישראל לשבוע של דיונים, מפגשים וסיורים. הלשכה הוקמה בפברואר השנה ואף נאמתי במפגש היסוד שלה (הג'ינג'י עם החולצה האפריקאית בתמונה זה אני). למרות שהלשכה פועלת רק כחצי שנה היא פעילה מאוד בקרב אנשי עסקים נוצרים אוהבי ישראל שרוצים לקדם את הקשרים של אפריקה עם ישראל. היא כבר רשומה באופן רשמי במספר מדינות אבל פעילה בהרבה יותר. הדבר משתלב היטב במגמה של הידוק הקשרים בין ישראל לאפריקה. בעקבות החלטת הממשלה בנוגע להידוק הקשרים עם היבשת ביקר ראש הממשלה נתניהו באפריקה כבר פעמיים ובעוד חודשים מספר תיערך פסגת אפריקה – ישראל בלומה, בירת טוגו.

בעקבות החלטת הממשלה עומד גם מנהל סחר חוץ של משרד הכלכלה להרחיב את מערך הנספחויות המסחריות באפריקה, כאשר נציגויות חדשות עומדות להיפתח בקניה ובשנה הבאה גם במערב אפריקה. הדבר ייתן מענה למספר ההולך וגובר של חברות ישראליות ואנשי עסקים שמבינים את הפוטנציאל הטמון באפריקה ושמים את פעמיהם לכאן.

אנשי העסקים המגיעים לישראל עוסקים בתחומי החקלאות, הנדסה אזרחית, אנרגיה מתחדשת, תקשורת, תוכנה, טכנולוגיות חינוך, סייבר, מיפוי ועוד. רובם מחפשים לייצג טכנולוגיות ישראליות בארצות המוצא שלהם או להציע שירותים של חברות ישראליות. אם אתם רוצים להיפגש עם חברי המשלחת בעת ביקורם בארץ תוכלו לעשות זאת בתיאום מראש במהלך הכנס שלהם שייערך בירושלים. לפרטים נוספים ולתיאום פגישות אנא פנו אל שרמיין הירשוביץ ממשרדנו ביוהנסבורג.

איתי מלכיאור נספח כלכלי- יוהנסבורג, דרום אפריקה

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי- יוהנסבורג, דרום אפריקה, איתי מלכיאור