משלחת מוצרי צריכה (לא מזון) תצא לדרום אפריקה לקראת סוף מרץ

בין התאריכים 21-23 במרץ תבקר בדרום אפריקה משלחת של חברות המעוניינות למכור בדרוםPNP Hyper אפריקה מוצרי צריכה שלא מתחום המזון והקוסמטיקה. המשלחת מאורגנת על ידי ענף המוצרים לבית ולמשפחה שבחטיבת מוצרי הצריכה של מכון היצוא. בדרום אפריקה קרוב ל-60 מיליון תושבים ומעמד ביניים הולך וגדל. דרום אפריקה היא גם שער למדינות הסביבה שכן הרשתות הקמעונאיות במדינה מפעילות סניפים בכל מדינות האזור. המשלחת כוללת חברות שיש להן מוצרים המתאימים לרשתות עשה זאת בעצמך, למחלקות הכלליות של רשתות הסופרים וההיפרים ולחנויות לבית, ילדים וצעצועים. המשלחת תיפגש עם קניינים מהרשתות הקמעונאיות המובילות, בתי כלבו, רשתות DIY ורשתות צעצועים, בנוסף ליבואנים ומפיצים.

בין החברות המקומיות המובילות שהבטיחו את השתתפותם רשת Massmart, בבעלות חלקית של Wallmart, לה למעלה מ 400 חנויות ענק ב-13 מדינות אפריקניות המופעלות ע"י 45,000 עBuilders Warehouseובדים. לרשת רשתות DIY ורשתות חנויות ענק של מוצרים לבית, לגינה, למחנאות, לספורט, לחיות מחמד, למשרד ועוד. רשת דרום אפריקאית מובילה נוספת שכבר הבטיחה את השתתפותה היא פיק אנד פיי, רשת סופרים וחנויות הייפר בה נמכרים כל סוגי מוצרי הצריכה, לה למעלה מאלף חנויות. כמו כן תשתתפנה רשתות פארמה, רשתות כלבו ורשתות שיווק נוספות, כולל רשתות לבית, תינוקות וצעצועים. חברי המשלחת ייפגשו גם עם קניינים ויבואנים על מנת לאתר את השותף המקומי המתאים לשיווק מוצריהם באזור.

יש עדיין מספר מקומות עבור חברות ישראליות כך שאם המוצרים שלכם נופלים בקטגוריות הבאות והמחירים Dischemשלכם תחרותיים כדאי לכם להגיע: מוצרי DIY, מוצרים לבעלי חיים, מוצרים לבית, מוצרים למטבח, מוצרים לגינה, מוצרים למחנאות, מוצרים לבריכות שחיה, צעצועים, מוצרי תינוקות (שנמכרים בחנויות תינוקות), מוצרים סולאריים ופטנטים וגדג'טים המתאימים להימכר בחנויות מסוג זה.

אתם מוזמנים ליצור קשר ישיר עם הנספחות המסחרית או עם ענף המוצרים לבית ולמשפחה שבמכון היצוא מנת לשמוע פרטים נוספים ולבדוק את התאמתכם למשלחת.

צור קשר עם:

איתי מלכיאור

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל