קול קורא להשתתפות כמציג בביתן הישראלי בתערוכה החקלאית נמפו

בימים אלו אנו נערכים להקמת ביתן ישראלי בתערוכת החקלאית נמפו 2014 (Nampo 2014). התערוכה מתקיימת זו השנה ה-47. בשנה שעברה היו בתערוכה מעל ל-72,000 מבקרים ולמעלה מ-600 מציגים. בתערוכה מציגים ממדינות שונות כגון: ארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, מקסיקו שבדיה ועוד. בין המבקרים גם גורמים העוסקים בחקלאות מהמדינות השכנות. בתערוכה מוצגות כל התשומות לחקלאי כולל ציוד קבוע, מתכלים ושירותים. מידע נוסף ניתן למצוא באתר התערוכה.

אפריקה הינה אחד מיעדי היצוא הצומחים והקרקעות הפוריות כמו גם הצורך בהאכלת מאות מיליוני פיות גורמים לכך שההשקעות בחקלאות רק הולכות וגדלות.

בשל הביקוש הרב לשטחים בתערוכה הוקצה לנו שטח קטן ולכן ההרשמה לביתן הינה על בסיס כל הקודם זוכה.
לקראת התערוכה יעשה קידום לביתן בין כל הגורמים החשובים בתחום החקלאות. בשנה שעברה ביקר בביתן שלנו בין היתר שר החקלאות של הקייפ המערבי ונפגש באופן אישי עם כל החברות כמו גם נציגי התאגידים החקלאיים הגדולים.
ההשתתפות הינה בתשלום הכולל הופעה בקטלוג הישראלי שיופץ במייל ללקוחות פוטנציאליים, דלפק מול מעבר, שולחן פגישות, פנל קיר מודפס ומעמד לעלונים.

תאריכי התערוכה הם: 13-16 במאי. להרשמה אנו פנו בהקדם לאייל צחור ממכון היצוא טלפון 03-5142937 או במייל  eyal@export.gov.il על מנת להבטיח את השתתפותכם.

כמו-כן, אם אתם מתכוונים להגיע אנא דאגו לסידורי לינה בהקדם, שכן האיזור אינו ערוך למספר המבקרים המגיע ומקומות לינה יחסית קרובים אוזלים במהירות.

צור קשר עם:

איתי מלכיאור

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל